На Ковельщині жінка замовила убивство колишнього чоловіка

07.08.2021 09:48

Правоохоронці затримали жительку одного із сіл Ковельського району, яка організувала за винагороду замовне вбивство свого колишнього чоловіка.

Завдяки вчасно отриманій інформації правоохоронці провели імітацію вчинення вбивства і затримали здовмисницю в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України при передачі «кілеру» частини винагороди за виконану роботу, – повідомляє Волинська обласна прокуратура.

Тривають першочергові слідчі дії.

Як інформує Департамент стратегічних розслідувань Національної поліції України, 36-річна жінка, використовуючи особисті документи чоловіка, неодноразово оформляла та отримувала на його ім’я кредити – 200 тис. грн. Щоб їх не повертати, вирішила його позбутися та підшукала для цього виконавця. Кілеру пообіцяла 10 000 грн. 

Аби врятувати життя чоловікові та запобігти його вбивству, оперативники та слідчі провели поліцейську спецоперацію учора, 6 серпня. Відтак поліцейські інсценували вчинення злочину та організували зустріч замовника з «потенційним кілером». Під час обумовленої зустрічі зловмисниця отримала підтверджуючі докази «ліквідації» колишнього чоловіка. 

Вирішуються питання про повідомлення затриманій про підозру в організації закінченого замаху на вбивство, вчинене на замовлення (ч. 2 ст. 15, ч. 3 ст. 27, п. 11 ч. 2 ст. 115 КК України) та про обрання їй запобіжного заходу.

Фото Волинської обласної прокуратури та Департаменту стратегічних розслідувань Національної поліції України

Вам може бути цікаво
Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.