На поточний ремонт ділянки вулиці Косачів міська влада виділяє 5,3 мільйона гривень

19.06.2024 о 09:56 · 2 хв читання

У Ковелі проведуть поточний ремонт частини вулиці Косачів – від Театральної до Драгоманова.

Про це стало відомо з електронної системи публічних закупівель Prozorro.

Тендер з пошуку підрядника організувало управління капітального будівництва та житлово-комунального господарства виконавчого комітету Ковельської міської ради. Сума очікуваної вартості робіт становила 6 млн 113 тис. гривень з місцевого бюджету.

Участь у відкритих торгах взяли троє суб’єктів господарювання: ТОВ «Луцькавтодор-Сервіс», ПП «Роудіз» (с. Рованці Луцького району) та ТОВ «Волиньдорбуд» (м. Ковель).

Перемогу здобула фірма з Луцька, тендерна пропозиція якої становить 5 млн 381 тис. 319 гривень з ПДВ. Втім, рішення поки не прийнято. Наразі організатор тендеру пред’явив переможцю вимогу про усунення невідповідності у наданій документації.

…учасник повинен надати документ, що підтверджує підстави залучення учасником зазначеної техніки (договір оренди/лізингу тощо) та свідоцтва про реєстрацію транспортних засобів, якщо така реєстрація передбачається чинним законодавством… У представленому Вами листі від 10.06.2024 р. №262/1 про наявність обладнання та матеріально-технічної бази зазначаються машини, механізми та обладнання, що будуть надавати послуги відповідно до договорів, які представлені в довідці-поясненні від 10.06.2024 р. №262/2, а саме: №02 від 06.04.2020 р., №01/06 від 01.06.2020 р., №02/03-2020 від 02.03.2020 р. Довідкою пояснення зазначено, що вказані договори на послуги не надаються Вами у складі тендерної пропозиції, що не відповідає вимогам тендерної документації. У зв’язку з чим, розміщуємо повідомлення з вимогою про усунення таких невідповідностей в електронній системі закупівель

– йдеться у вимозі

Відповідно до тендерної документації, поточний ремонт включатиме улаштування каналізаційних колодязів, улаштування дощоприймальних колодязів, улаштування дорожніх корит, знімання асфальтобетонних покриттів доріг, улаштування основ, розливання дорожньої емульсії, улаштування вирівнювального шару, вирівнювання профілю, улаштування покриттів із бруківки, нарізування швів в асфальтобетоні, розливання в’яжучих матеріалів, улаштування одношарових асфальтобетонних покриттів доріжок і тротуарів тощо.

Роботи мають завершити до 31 грудня 2024 року.

Гарантійний термін на виконаний ремонт становитиме один рік.

Нагадаємо, що асфальтове покриття на відрізку вулиці Косачів – від Ветеранів до Драгоманова минулого року прокладав інший підрядник – ПрАТ «Ковельське ШБУ-63».

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (14)
 1. Минулого року проведено ремонт даної дороги та гроші пішли коту під хвіст, цей рік буде та сама картина.З року в рік гроші ідуть в кармани чиновників,а дороги як не було так і не буде поки не буде відповідальність.Скажіть в якій державі встановлюють гарантію на дорогу один рік? Яша прийшов до влади не тільки в Ковелі ,а в Україні.Пора роботи висновки.

 2. За такі гроші має бути капітальний ремонт а не поточний.
  Зрозуміло що луцька фірма перемогла .
  На віщо свом давати..
  Хай луганські роблять
  Хабарникі

 3. За такі гроші капітальний ремонт має бути а не поточний.
  Звичайно луцька фірма перемогла бо там своя фірма.
  Навіщо місцевим давати заробити
  В потім сидить ( еліта ) в лісивичку в кафе в головах…

 4. А чому не дороблений ремонт прибудинкової Косачів 1, 3, 5 бруківкою? Там навіть асфальт вже зійшов?В той час як Мічуріна та задня частина за басейном зроблена…

  1. Напевно, якби у цих дворах жили депутати, то бруківка була б уже давно, так як на Відродження…та запланований ремонт по Косачів в р-ні парку…

 5. Черговой прикол від ох*ї влади. Виключили світло на поивокзальці, а атракціони ой вибачте атракції в пареуу Лесі звіздячать на повну там світла хватає. Бля підарком ну коли ви вже нажеоетесь ну не влізе усе поперек горла ж стане.

 6. Коли ще пташці випаде така нагода облаштувати собі прибудинкову територію за рахунок платників податків?. Немає тут конфлікту інтересів..можете не шукати.

 7. Вони роблять все як сраку. Зробили двори по вулиці Мічуріна 4,вивели до басейну,а те що посередині залишилося,то це певно прохід в анус залишився !!! Головне ,,гарна,,картинка по боках аби була!!!

 8. Головне гарна картинка по боках,це я маю на увазі зроблені двори по Мічуріна 4,яку вивели до басейну бруківкою ,а те що всередині Мічуріна 3,2… Косачів1,3,5, …то нафіг потрібно!!!

 9. пропоную в квартири впо заселяти наших хлопців та дівчат! чому ми будуємо місто з малку а ви нас так обділяєте?ще трішки панове ще зовсім трішечки.а потім шукайте винних.винних в своїх дітях та онуках!впо вас не забуде!але і не згадає!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X