На ремонт школи виділяють додатково понад 600 тис. грн.

28.07.2020 о 12:47 · 1 хв читання

Сьогодні, 28 липня, на засіданні постійної комісії Волинської обласної ради з питань бюджету, фінансів та цінової політики депутати розглянули проєкт розпорядження голови ОДА «Про  розподіл субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію програми «Спроможна школа для кращих результатів»  у 2020 році».

Комісія погодилася з пропозиціями управлінням освіти і науки облдержадміністрації щодо розподілу цієї субвенції між місцевими бюджетами області, інформує обласна рада.

Серед іншого, кошти буде виділено бюджету Люблинецької селищної об’єднаної територіальної громади на капітальний ремонт спортивного залу опорного навчального закладу «Люблинецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Люблинецької селищної ради Волинської області» – 633,718 тис. гривень.

Голова обласної ради Ірина Вахович нагадала, що сума коштів на реалізацію програми «Спроможна школа для кращих результатів» попервах мала бути значно більшою, але, на жаль, через були внесені корективи через епідемію. Вона також висловила побажання, щоб перелік об’єктів для таких проєктів попередньо обговорювався у більш широкому колі з участю депутатського корпусу обласної ради.

Нам варто не забувати й про обласний центр та його навчальні заклади, які також потребують державної підтримки

– додала Ірина Вахович
Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X