На війні загинув прикордонник з Ковельського району Олександр Жипа

10.05.2023 о 09:58 · 1 хв читання

Четвертий відділ Ковельського РТЦК та СП (військкомат) отримав офіційне сповіщення про те, що загинув солдат-прикордонник Жипа Олександр Адамович, 1992 року народження, уродженець села Мельники Шацької громади.

Він був призваний по мобілізації 19 серпня 2022 року, проходив військову службу у 79-му прикордонному загоні Державної Прикордонної служби України, де перебував на посаді відповідального виконавця прикордонного головного оперативно-розшукового відділу. Загинув 6 травня під час виконання службових обов’язків.

У військового залишилися двоє дітей, дружина, мама, брат та сестра. Світлий, добрий спомин про нього назавжди залишиться в спогадах родичів і земляків, бойових побратимів, в серцях усіх, хто знав, любив і поважав.

Особовий склад Четвертого відділу Ковельського РТЦК та СП розділяє разом з рідними і близькими цю біль, схиляємо голови і підтримуємо рідних у час скорботи

– йдеться у повідомленні

Зустріч траурного кортежу відбудеться сьогодні, 10 травня, в післяобідню пору.

«Просимо мешканців громади гідно зустріти Героя: встелити квітами дорогу і створити живий коридор шани. 10-11 травня оголошуються в Шацькій громаді днями жалоби», – повідомили у Шацькій громаді.

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X