На Волині затримали керівника осередку проросійської політичної партії

24.05.2022 20:24

Злочинну схему нелегального переміщення за кордон чоловіків, які за віком підлягали мобілізації, організував мешканець Каменя-Каширського.

Про це повідомляє інформаційне агентство «Волинські новини» з посиланням на власні джерела.

Ним виявився очільник Камінь-Каширської районної організації проросійської політичної партії «Вперед, Україно!», підприємець Ігор Степанович Федорук, 1974 року народження. Згідно з даними сервісу Опендата, він є засновником федерації футболу Камінь-Каширського району.

Як інформує Департамент стратегічних розслідувань Національної поліції, зловмисник займається міжнародними перевезеннями пасажирів та організував схему з переміщення чоловіків призовного віку, які намагалися уникнути мобілізації на військову службу.

Фігурант оформлював їх водіями, що надалі дозволяло особам безперешкодно виїжджати за кордон. Вартість такої послуги становила 10 000 доларів США.

Сьогодні, 24 травня, у Луцьку поліцейські затримали організатора «трансферу» під час отримання 20 000 доларів США. Йому повідомили про підозру за ч. 3 ст. 332 Кримінального кодексу України.

Фото Національної поліції

Поділитися:

Коментарі

  1. у нас зараз має бути тільки дві партії – ПО ЕБАЛУ і КУЛЯ В ЛОБ. Приїхали на заправку, палива немає, приїхали в магазин- солі на прилавках немає. Перевірили а в цистернах паливо є, товар лежить в коморі і чекає підвищення ціни. Першою працює партія- ПО ЕБАЛУ. Приїхали через два дні- те ж саме. Тоді починає вступати в силу партія- КУЛЯ В ЛОБ. і буде у нас все гаразд

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.