На ямковий ремонт дороги з Ковеля на Камінь-Каширський планують виділити 12 млн грн

05.04.2024 о 13:00 · 2 хв читання
Фото ілюстративне

На Волині у 2024 році дорожники планують поточний (ямковий) ремонт двох пошкоджених доріг: Т-03-11 Ковель – Камінь-Каширський і Т-03-02 Шацьк – Любомль.

Капітальних ремонтів, як і в попередні 2 роки, не передбачено через обмежене фінансування під час воєнного стану, розповів у коментарі Суспільному начальник Служби відновлення та інфраструктури у Волинської області Анатолій Посполітак.

За його словами, цьогоріч також лататимуть ями та вибоїни на чотирьох мостах в межах області.

Передбачені лише ямкові ремонти, і то на дорогах першого та другого рівнів. Це міжнародні, національні та вибірково регіональні дороги з великою інтенсивністю руху. Вимушена міра, тому що коштів дуже мало, кошти йдуть на війну і ми працюємо по залишковому принципу

– сказав посадовець

Зі слів Анатолія Посполітака, ремонтувати дороги можна і через співфінансування з громадами. Таку практику цьогоріч планують запровадити спільно з Ковельською громадою.

Є домовленість з Ковельською міською радою про ремонт автомобільної дороги з Ковеля на Камінь-Каширський. Міська рада обіцяє виділити 6 мільйонів гривень. Ми також вишукали таку можливість і виділимо 6 мільйонів гривень. Десь в кінці квітня буде сесія: вони виділятимуть кошти й цього року будемо ремонтувати

– говорить Анатолій Посполітак

Публікація за темою: На поточний ремонт доріг у Ковелі міська влада планує виділити 5,5 мільйона гривень

До 40% бюджету Служби відновлення та інфраструктури в області, зазначив її керівник, становить поточний ремонт доріг. Зі слів Анатолія Посполітака, фінансування на ямковий ремонт на 2024 рік – орієнтовно 120 млн грн.

Кошти нам виділяють не лише на ямковий ремонт, а й на безпеку руху, освітлення автомобільних доріг, розмітку тощо. І не треба забувати, що зима ще наступить… Якби громада якась виділила б мільйон на ремонт, то ми б зі своєї сторони теж знайшли б цей мільйон, навіть якби ця дорога була не першого чи другого рівня

– додав посадовець
Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (6)
  1. Ямковий ремонт) мало того що латають через яму , без техніки , ногами втоптуть. То на Доротищі вже раз висипали в кювет асвальт! Винних досі шукають? Чи той самий знов будуть класти? більше в карман покладуть!

  2. Наголошую ще раз
    Приєднайте Волинську область до Брестської
    На рік
    За рік,дорога Ковель- К-Каширськ буде кращою чим дорога Малорита- Кобрин

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X