Олега Самчука та інших медиків з Ковеля у Львові називають «заробітчанами»

10.06.2020 18:53
Андрій Садовий та Олег Самчук

У спільноті «Медичний Компас», що є офіційною сторінкою львівської громадської організації «Варта здоров’я» у Фейсбуці, доволі критично пишуть про мера Львова Андрія Садового та найбільший медзаклад міста – клінічну лікарню швидкої медичної допомоги, яку цього року очолив головний лікар Ковельського МТМО Олег Самчук.

«Золота молодь» Ковельського МТМО в повному складі алярмово особисто Андрієм Івановичем благословлялась на нестримно безшабашний поступ до найбільшої лікарні Львова. – йдеться у статті. – Навіть не розпакувавши чемодани «заробітчани», не зволікаючи медійно почали рятувати мешканців Львова, не забуваючи щоразу підкреслювати, як всі мають бути вдячні меру за все! Для такої справи в лікарні під камери створювались ексклюзивні вузькоспеціалізовані відділення з високотехнологічними, найновітнішими методами оперативних втручань. Відео з операційної підчас операції на відкритому серці, чи трансплантацію нирки дійсно викликає захоплення та подив, а потім і вдячність за врятоване життя.

У вільні від ексклюзивних втручань дні Інтернет-контент заповнювався фото з толок на території та будівлях лікарні, і в свою чергу Андрій Іванович дотримав своїх обіцянок: практично кожного засідання сесії виділяв грошенят на різноманітні ідеї трударів! Толока на території лікарні – це окрема історія про показуху та витрачання бюджетних грошей на вітер!

Ціле управління житлової господарки Львова було задіяне! Робітники з різних ЛКП в черзі стояли, щоб траву в потрібний бік «зачесати»! Ще й позганяли медсестер і санітарок з цілої лікарні грабати листя та замітати, а хворі годинами чекали на отримання крапельниці, якої банально не було кому поставити! Ради піару хворі можуть зачекати!! Але-ж які фото і селфі на фоні мітли!!!

Це тепер тренд змінився і звернули увагу на лікарів! Навіть на преміювання медсестер новий гендиректор просив гроші у Садового! Шкода, що медсестри так і не побачили обіцяних захмарних зарплат, чого не скажеш про адмінперсонал лікарні! І про премії близьких «до тіла» друзів. В кращих українських традиціях – жодного земляка на чужині на посаду, нижчу ніж директор не влаштував, ну в крайньому разі – заступник директора! На сьогодні зупинилися на 11 «різнобарвних» директорів, в яких середня зарплата 40-50 тисяч гривень, при тому, що середня зарплата лікаря в цій же лікарні 5-7 тисяч гривень. І себе не образив – офіційно забажавши отримувати не менше, ніж 65 тисяч гривень зарплати!

Треба надати належне рекруту та давньому притільному і душевному раднику Садового, що тримав ніс за вітром, зробивши правильний вибір на галузь, яка витягне шефа. Ще якби до відчуттів додалась логіка та вміння, на основі яких існувала можливість будувати очевидні прогнози, то у Львові міг працювати суперепідеміолог, а не трансплантолог!

Поки все йшло за домовленостями: гроші виділялись з бюджету по підтасованих торгах до волинських фірм, постановочні операції (планова операція, що видається за ургентну) для медіа, проблем і підозр не виникало жодних, допоки у цей, на їх думку, бездоганний план не втрутився карантин.

За браком часу компанія перевзувалася у повітрі! Під гаслом «ні копійки повз нас», непрофільна для подолання епідемії установа, стає фінансовим центром закупівлі потрібних «ніштяків» для боротьби з хворобою для всіх медиків міста Львова, минаючи управління охорони здоров’я, яке координує роботу усієї медичної галузі Львова, та структурний підрозділ, який координує тендерні закупівлі м. Львова. Що з того вийшло – дивись розслідування! А оцінку таким діям повинна надати прокуратура!».

Поділитися:

Коментарі

  1. Хуйові неблагодарні рагулі, нігде в Україні, вперше не було і блищим часом не буде трансп. Органів, хлопці молодці і в дупу їх поцілуйте з розгону, вони профі, радуйтесь, що прийшли і роблять, рятують людей, вони дадуть оцінку їм за врятовання життя, а ви їдьте закордон лікуватися, там вам розкажуть, шо і по чому, а те, що, погрибли граблями нічого страшного, розбавили медбитувуху, контакт з природою, дуже корисно, і буде не раз, Самчук молодець, спецялюга, і я не здивуюсь, якщо блищим часом стане міністром ОЗ України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *