Оперативна інформація станом на 06:00 01.04.2022 щодо російського вторгнення

01.04.2022 о 07:31 · 4 хв читання

Розпочалася тридцять сьома доба героїчного протистояння Українського народу російському воєнному вторгненню.

За повідомленням Генерального штабу Збройних Сил України, спостерігається продовження часткового відведення підрозділів російських окупаційних військ з півночі Київської області в бік державного кордону з республікою білорусь. Фіксується рух змішаних колон техніки різної кількості. У складі колон також цивільні транспортні засоби (вантажівки, автобуси, мікроавтобуси, легкові автомобілі), що були викрадені російськими загарбниками під час тимчасового зайняття територій. Крім того, противник здійснює вивезення майна, що було награбоване.

На тимчасово зайнятих територіях ворог продовжує свої протиправні дії, обмежуючи рух цивільного населення, використовує будинки та квартири місцевих жителів для розміщення особового складу, утримуючи в заручниках місцевих мешканців та активістів. Триває мародерство та вчинення насильства стосовно громадян України.

В окремих районах тимчасово зайнятих ворогом, окупанти намагаються змусити підприємців до переходу на розрахунок за товари та послуги у російських рублях.

Угрупованням Об’єднаних сил на Донецькому та Луганському напрямках за добу відбито 7 ворожих атак. Наші воїни знищили 3 танки, 2 бронетранспортери, 2 одиниці автомобільної техніки та 2 артилерійські системи. Також збито БПЛА типу «Орлан-10».

Сили оборони України продовжують успішно виконувати поставлені завдання, переслідують ворога, що відходить, проривають оборонні позиції окупантів та поступово звільняють українські землі.


Оперативна інформація станом на 24:00 31.03.2022 

Завершився тридцять шостий день героїчного спротиву українського народу російському військовому вторгнення.

Російський ворог, зазнавши значних втрат особового складу та техніки, не зміг заблокувати та захопити місто Київ. Окупанти були змушені тимчасово відмовитися від цього завдання.

Російський ворог продовжує посилювати групи військ за рахунок підрозділів Східного військового округу. Намагається утворювати окупаційні адміністрації в межах тимчасово окупованих районів Донецької, Луганської, Запорізької та Херсонської областей.

З огляду на вищенаведене, російський ворог найближчим часом спробує зберегти військову присутність у південних та східних областях України.

На волинському напрямку це без змін.

На Полісся російський ворог перегрупує війська. На територію Республіки Білорусь винесло до 5 БТГ.

Після відновлення боєздатності виведених підрозділів очікується їх перенесення в інші райони.

На північному напрямку окупанти відводять частину військ під прикриттям окремих підрозділів 1-ї танкової армії.

На Слобожанському напрямку російський ворог продовжує блокувати місто Харків, здійснюючи артилерійський обстріл, щоб знищити інфраструктуру міста та житлові райони. В районі південь від міста Ізюм російський ворог намагається зламати опір українських захисників, вигнати підрозділи Сил оборони з позицій та продовжити наступ у напрямку Слов’янська. Це не успішно.

Російський ворог не вів активних наступальних операцій на Донецькому напрямку. Ворог зосередився на продовженні штурму міста Маріуполь. Розширило угруповання 58-ї ВСВ, запровадивши БТГр, до складу якої входили військовослужбовці, переведені з 7-ї військової бази (Абхазія).

На Південному Бугу російський ворог намагався провести наступальні дії в напрямку населеного пункту Александровка Миколаївського району.

Оборонні Сили України продовжують проводити оборонну операцію на східному, південно-східному та північно-східному напрямках.

Російський ворог продовжує вести обстріл, який розкиданий в районі населених пунктів Ізюм, Кам’янка, Тихоцьке, щоб запобігти його подальшому просуванню на напрямках населених пунктів Слов’янськ та Барвінкове.

Спроби російського ворога обійти позиції наших військ в районах Попасна та Новотошківське були відбити.

Сили 36-ї незалежної бригади морської піхоти ЗС України разом з підрозділами інших компонентів Сил оборони України підтримують кругову оборону міста-Героя Маріуполя.

Наступ ворога в районі Маринки був відбитий.

Угруповання сил і засобів оборони міста Києва продовжує проводити пошукові дії в Житомирській та Ніжинській областях.

В інших областях проводяться стабілізаційні роботи, виконуються завдання територіальної оборони.

Сили оборони України продовжують успішно виконувати поставлені завдання, переслідувати ворога, проривати оборонні позиції російських окупантів та поступово звільняти українські землі.

Разом переможемо! Слава Україні!

Інформація може доповнюватися.

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X