Пасажири-пільговики у Ковелі жаліються на водіїв, які беруть з них плату за проїзд

22.09.2022 о 14:51 · 2 хв читання
Фото ілюстративне

Учора, 21 вересня, на засіданні постійної комісії Ковельської міської ради з питань житлово-комунального господарства депутати розглянули звернення своєї колеги Галини Стасюк щодо дотримання правил перевезення на соціальних маршрутах.

За її словами, пасажири-пільговики жаліються, що порушуються їхні права на безкоштовний проїзд у маршрутних таксі через безпідставну відмову водіїв у перевезенні, – повідомляє сьогодні Ковельська міська рада.

Галина Стасюк

За інформацією управління економічного розвитку та торгівлі, рішенням виконавчого комітету визначені соціальні маршрути за різними напрямками:

 • №1 «Льонзавод – Незалежності» (вих. 4),
 • №7 «Сільмаш – Вокзал – вул. Симоненка»,
 • №19 «Сільмаш – Лісництво» (вих. 2),
 • №22 «вул. Незалежності – Сільмаш (ч/з Інтерпорт) (вих. 2)»

та на період польових робіт до садівничих масивів:

 • №8 «Незалежності – дачний масив «Машинобудівник»,
 • №8-А «Вокзал – дачні масиви «Урожай», «Будівельник»,
 • №8-Б «Вокзал – дачний масив «Калина».

Управлінням соціального захисту населення укладено договори про відшкодування витрат за надані послуги на цих маршрутах.

Крім того, у договорах з підприємцями-перевізниками зазначено, що на міських маршрутах вони безкоштовно та бездотаційно перевозять двох пасажирів, які, відповідно до законодавства, мають на це право.

Пасажирам необхідно, аби уникнути непорозумінь, показувати посвідчення пільговика при вході у маршрутку.

Комісія доручила управлінню економічного розвитку та торгівлі провести роз’яснювальну роботу з перевізниками щодо необхідності толерантного поводження водіїв з пасажирами. Також на наступне засідання комісії структурний підрозділ має підготувати додаткову відповідь з питання, яке розглядалось.

Фото Ковельської міської ради

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (18)
 1. Я голосував за Чайку, а містом одноосібно керує яша луцький. А яші, за словами Гоголя, як і його попереднику товстигі закон не писаний. Пенсіонери та інлаліди мають право безплатного проїзду на транспорті загального користування (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/354-93-%D0%BF#Text). Але не в Ковелі. Товстига а потім яша цю постанову Кабінету Міністрів скасували.

 2. До тогож, беруть гроші ( з пільговиків та ін.)
  Та перевозять на – “ледве живих” маршрутках

 3. Всі гроші, які йдуть на оплату проїзду пільговиків йдуть в кишеню крахоборів міської влади. хіба ви ще не зрозуміли це?

  1. Звісно зрозуміло. Такої влади, як в Ковелі, напевно, ніде нема(
   Як і конченоі поліції, тобто тих приїжджих селюків.

 4. Пропоную робити “контрольні закупки” – троє пенсіонерів заходять в маршрутку і якщо водій відмовляється їх перевозити, викликають поліцію. При можливості треба здійснювати відеозйомку дійства, попередивши про її здійснення, інакше вона не матиме доказової сили.

 5. Отакий бедлам з цими маршрутками в Ковелі буде продовжуватися до тих пір, поки в Ковелі не буде створене Державне комунальне підприємство. Всі оті маршрутки в місті мають з Ковельських вулиць зникнути як явище, а на заміну ним в Ковелі мають їздити повнометражні нормальні автобуси комунального підприємства.

 6. По-перше, комунальне і державне підприємство – дві великі різниці. Комунальне належить територіальній громаді, а державне – державі.
  По-друге, їдь будувати комунізм в Північну Корею, там тобі буде суперкомфортно.
  По-третє, щоб цього “бедламу” не було, потрібно позбавляти перевізників ліцензії за відмову в безкоштовному перевезенні пільговиків, а не укладати з ними договори з нікчемною умовою про перевезення 2-х пільговиків.

 7. Водії маршруток взагалі не хочуть возити 2 пільговиків ,кажуть що пільги вже немає( бо війна)

  1. Кому війна, а кому мошна. Постанову Кабміну ніхто не скасовував і не змінював.

 8. Говорили-балакали, в хустинку поплакали і ніхто адмінпозова про скасування нікчемних умов договорів з перевізниками не подав…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X