Підлітка з Ковеля судили за п’яну шарпанину з поліцією

11.08.2020 о 10:45 · 1 хв читання

Неповнолітній учень вечірньої школи міста Ковеля вчинив дебош в будівлі на вулиці Степана Бандери, 5, де знаходяться установи органів місцевого самоврядування та держави.

Згідно протоколу про правопорушення, підліток о 19 год. 15 хв. 7 липня, перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння, поводив себе зухвало, виражався нецензурною лайкою у громадському місці, не виконував неодноразові законні розпорядження поліцейських про припинення незаконних дій, чіплявся до правоохоронців. Зрештою, п’яного дебошира було затримано.

У судовому засіданні неповнолітній свою провину визнав повністю. Виявилося, що він 22 червня 2020 року вже притягався до адміністративної відповідальності за розпивання алкоголю у громадському місці та хуліганство.

Суддя Ковельського міськрайонного суду Ірина Логвинюк зважила на каяття хлопця та обмежилась щодо нього усним зауваженням, а провадження у справі закрила.

На відео з місця події видно, що того вечора поліцейські вивели у наручниках з адмінбудівлі ще й молодика. Як закінчилася справа відносно цього правопорушника – наразі невідомо.

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X