Підприємці з Ковеля не поїхали до Луцька на акцію проти касових апаратів

Сьогодні, 7 лютого, під стінами Волинської обласної державної адміністрації підприємці влаштували акцію протесту.
Вони вимагають внести зміни в закон про обов’язкове використання касових апаратів, – розповіла Суспільному голова громадської організації «Приватних роботодавців торгівлі і комерційної сфери» Тетяна Іовенко.
Зі слів співорганізаторки, на акцію протесту зібралися майже 150 людей. В поліції ж нарахували орієнтовно сотню учасників, – сказав у коментарі Суспільному начальник управління превентивної діяльності Нацполіції Волині Володимир Солоненко.

Мало людей. Мали ще приїхати люди з Нововолинська та Ковеля. Але не змогли
– зазначила Тетяна Іовенко
Також вона додала, що більшість людей під ОДА – працівники кількох ринків обласного центру.
Такі ж акції, каже жінка, нині відбуваються ще в кількох містах України.
Йде знищення системи спрощеного оподаткування, бо касові апарати це вже загальна система оподаткування
– каже співорганізаторка акції
Зі слів Тетяни Іовенко, купівля, налаштування та обслуговування касових апаратів – дороге. Відтак не всі підприємці можуть це собі дозволити.

До учасників мітингу з ОДА вийшов керівник обласного управління економіки Анатолій Банера. Підприємці передали йому звернення до центральних органів влади.
Це питання не компетенції облдержадміністрації. Ми ще раз проговоримо з організаторами їх вимоги і передамо їх звернення в центральні органи влади
– зазначив Анатолій Банера
Акція підприємців тривала майже годину.
Більше про





Коментарі
Залишити відповідь

моя хата скраю, нічого не знаю. Нас знищують, позбавляють роботи а ми ховаємось в кущі.
Ви базарники, 30 років неплатите податків, і весьчас ниєте