Підприємці вимагають скасувати встановлення касових апаратів

04.11.2021 о 11:57 · 2 хв читання
Фото: Суспільне Волинь

Під стінами Волинської обласної державної адміністрації підприємці влаштували акцію протесту.

Вимагають скасувати встановлення касових апаратів з нового року, — розповіла Суспільному голова громадської організації «Приватних роботодавців торгівлі і комерційної сфери» Тетяна Іовенко.

Мітинг розпочався о 9-й годині ранку сьогодні, 4 листопада. Зі слів організаторки, акція безстрокова.

Зі слів Тетяни Іовенко, на мирну акцію протесту зібралось 150 підприємців. Додає: підприємці щодня будуть о 9-ій годині збиратися під стінами Волинської ОДА, поки до їхніх вимог не дослухаються.

Фото: Суспільне Волинь

Також підприємці вимагають занести та почати розглядати законопроєкти щодо «Осучаснення та спрощення трудового законодавства», а також «Врегулювання ринкового нагляду». Свої вимоги вони передали у зверненні до депутатів обласної та Верховної ради України через заступника голови Волинської ОДА Ігоря Чуліпу. Він вийшов поспілкуватися з мітингувальниками.

О 10-ій годині підприємці розійшлися. Зі слів правоохоронця Василя Климюка, порушень під час мітингу не було.

У спільноті ковельських підприємців у Viber поширюють листівку із закликом підтримати акцію протесту.

Джерело: Viber

Відомо, що

  • 63% підприємців вважають запровадження обов’язкових касових апаратів для малого бізнесу утисками з боку влади. В той же ж час 51% опитаних українців підтримують цю ініціативу.
  • 4 листопада 2020 року у Верховній раді зареєстрували законопроєкт, який передбачає відтермінування на один рік застосування касових апаратів для спрощеної системи оподаткування для малого та середнього бізнесу.
Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X