АТБ

Прокласти маршрут

Loading...

Відгуки про АТБ


Overall rating


 • Аліна


  Молодці! Під час карантину усе строго, без маски не впускають, алкоголь після 10 не продають! Побільше б таких магазинів у нашому місті. Ціни тут не завжди дешевші, це лише після відкриття уже було по знижках, але часто бувають знижки, і це теж добре. За стільки часу існування АТБ у Ковелі ні разу не знайшла там прострочки!


 • Тетяна


  Все добре, але ставлю 4, бо сильно піднімали ціни на початку карантину.


 • Оксана


  Дуже привітний персонал і підкажуть і покажуть що не можеш знайти) Ціни нормальні, а по акціям взагалі супер щось купувати)


 • Аліна


  Це дуже добре, що не продають алкоголь після 22.00. Але двічі заходила в магазин, і хочу відмітити , що ні охорона, ні продавчині, ні працівники торгівельного залу, не одягають правильно медичну маску, яка висить на підборідді або прикриває лише рот. Хотілося б, щоб в складний епідперіод для України, така велика мережа дбала б про своїх клієнтів.


  1. Анонім

   То ти посиди всю зміну з маскою на морді, а потім обурюйся


  2. Анонім

   Це брехня! Ще ніколи в Ковелі в АТБ не продавали алкоголь після 10


  3. Анонім

   Тошнить слухати таких зануд!
   Задолбали вже зі своїми масками !!!
   😤


   1. Микола Микллайович.

    Питання до керівництва: Чому в мережі АТБ немає для клієнтів бонусний карток? , вважаю що це ваш недолік.


 • Анонім


  Не знаю як звати одного з охоронців, але дуже хамить покупцям, не слідкуючи за кількістю людей які виходять, дуже грубо говорить до тих які стоять при вході
  До самого супермаркету питань немає, там все чудово


  1. Анонім

   Чи працює атб 31 .12. 01.01?


 • Анонім


  Мені дуже подобається АТБ


 • Анонім


  Сама відстійна мережа,котра пропонує товари від невідомих,дешевих,виробників.Доречі обов’язково,на касі потрібно перевіряти чек,тому що можуть при купівлі на велику суму просто надурити.Якщо чесно,то ця мережа завжди вважалася відстійною.


 • Анонім


  Не знайшла дрібних грошей, решту і чек КИНУЛИ з незадоволеним лицем, ні гарного дня, ніякої комунікації з клієнтами, жах.


 • Люба


  Авокадо купила амв середині гниле,судовий набір з червоної риби теж був спорчений запах жахливий, і цукерки по акції всередині желе (назву не пам’ятаю) були прострочені ними і отравилась ,гроші на вітер, нести назад не було настрою але якщо ще щось попадеться то принесу а краще не буду заходити ….
  (((слідкуйте за продуктами!!!

Залишити відгукОберіть оцінку


Поділитися:
X
X