В “Епіцентрі” ви маєте можливість придбати якісний товар для будівництва та ремонту, cаду та городу, оздоблення та оформлення житла у форматі «від і до», а також скористатися численними додатковими послугами на території всієї України.
Sorry, no records were found. Please adjust your search criteria and try again.
Maps failed to load
Sorry, unable to load the Maps API.
Відгуки про Епіцентр
Overall rating
Оля
ТРЦ супер, але так далеко від центру
Анонім
Хороший магазин. Прошу привезти Салоніки на стіл салатового кольору мені не вистачило. Будь ласка.
Анонім
Хороший магазин. Прошу привезти салфетки на стіл салатового кольору мені не вистачило. Будь ласка.
Анонім
Хороший магазин. Прошу привезти салфетки на стіл салатового кольору мені не вистачило. Будь ласка.
Анонім
Мені подобається, можнавсе придбати на місці.
Анонім
Продавці-консультанти до покупця відносяться по хамськи
Надія
Купила тепловентилятор який за декілька використань зламався.В середині дуйчика провідки які були не зафіксовані потрапили під вентилятор та поплавились.Епіцентр на дзвінки та скарги не реагує взагалі ніяк.Сама гірша мережа магазинів!
Анонім
Чи перевіряють covid сертифікат?
Анонім
Більше мабуть ніколи туди не заїду
Анонім
Охорона та працівники хамовито спілкуються з покупцями. Не перший раз таке. Через це не хочеться повертатись знову.
Відгуки про Епіцентр
Overall rating
Оля
ТРЦ супер, але так далеко від центру
Анонім
Хороший магазин. Прошу привезти Салоніки на стіл салатового кольору мені не вистачило. Будь ласка.
Анонім
Хороший магазин. Прошу привезти салфетки на стіл салатового кольору мені не вистачило. Будь ласка.
Анонім
Хороший магазин. Прошу привезти салфетки на стіл салатового кольору мені не вистачило. Будь ласка.
Анонім
Мені подобається, можнавсе придбати на місці.
Анонім
Продавці-консультанти до покупця відносяться по хамськи
Надія
Купила тепловентилятор який за декілька використань зламався.В середині дуйчика провідки які були не зафіксовані потрапили під вентилятор та поплавились.Епіцентр на дзвінки та скарги не реагує взагалі ніяк.Сама гірша мережа магазинів!
Анонім
Чи перевіряють covid сертифікат?
Анонім
Більше мабуть ніколи туди не заїду
Анонім
Охорона та працівники хамовито спілкуються з покупцями. Не перший раз таке. Через це не хочеться повертатись знову.