Епіцентр

Прокласти маршрут







    Loading...

    Відгуки про Епіцентр






    Overall rating


    • Оля






      ТРЦ супер, але так далеко від центру


      1. Анонім

        Хороший магазин. Прошу привезти Салоніки на стіл салатового кольору мені не вистачило. Будь ласка.


        1. Анонім

          Хороший магазин. Прошу привезти салфетки на стіл салатового кольору мені не вистачило. Будь ласка.


          1. Анонім

            Хороший магазин. Прошу привезти салфетки на стіл салатового кольору мені не вистачило. Будь ласка.


          2. Анонім

            Мені подобається, можнавсе придбати на місці.


            1. Анонім

              Продавці-консультанти до покупця відносяться по хамськи


        2. Надія

          Купила тепловентилятор який за декілька використань зламався.В середині дуйчика провідки які були не зафіксовані потрапили під вентилятор та поплавились.Епіцентр на дзвінки та скарги не реагує взагалі ніяк.Сама гірша мережа магазинів!


    • Анонім

      Чи перевіряють covid сертифікат?


      1. Анонім

        Більше мабуть ніколи туди не заїду


    • Анонім






      Охорона та працівники хамовито спілкуються з покупцями. Не перший раз таке. Через це не хочеться повертатись знову.

    Залишити відгук







    Оберіть оцінку


    Поділитися:
    X
    X