Комп'ютерна академія IT STEP

Прокласти маршрут

Loading...

Відгуки про Комп'ютерна академія IT STEP


Overall rating


 • Анонім


  IT Academy STEP за курсом Autodesk Maya виявилася повним розчаруванням. Заняття постійно переносилися без попередження, викладач поводився як школяр, вигадуючи відмазки для скасування уроків.
  Планувалося, що уроки проходитимуть 2 рази на тиждень з рівним проміжком, щоб учні встигали засвоїти матеріал та виконувати домашні завдання. Однак через постійні переноси, другий урок проходив наступного дня, і повторення матеріалу було неможливим.
  Більшість уроків були присвячені базовим матеріалам, які ми вже вивчали неодноразово, тоді як просунуті теми були пропущені. Коли студенти ставили питання, які потребують глибокого розуміння, викладач або не давав повноцінних відповідей, або відправляв гуглити.
  Поза уроками підтримки та допомоги не було взагалі. Викладач ігнорував повідомлення у чаті чи особисті звернення студентів, що залишало нас без підтримки під час виконання домашніх завдань.
  На курсі було обіцяно підсумкове портфоліо із двох робіт: арбалета з анімацією та персонажа з анімацією. Проте, арбалет взагалі був завершений, а персонаж не отримав анімацію.
  Серед курсу нам сказали терміново купити графічні планшети, але потім НІ РАЗУ ними не скористалися!
  Усередині онлайн кабінету навчальної частини вказувалася певна послідовність проходження матеріалу, проте викладач не дотримувався цієї структури та повторював базові теми, пропускаючи важливі аспекти та програми.
  До кінця курсу заняття відвідували всього 4-5 студентів, але навіть з огляду на це викладач не справлявся з ефективним управлінням часом та пріоритетами. Він не надавав допомогу всім студентам при виконанні курсових робіт, воліючи зайнятися лише однією роботою протягом усіх трьох годин заняття. В результаті, у нього “забракло часу” допомогти мені, і він запропонував виправити проблемний момент самостійно, обіцяючи зворотний зв’язок по виправленням. Однак після закінчення курсу він продовжував переносити зворотний зв’язок протягом 3 місяців, ігноруючи мої прохання та його звернення.
  Крім того, варто зазначити, що адміністрація IT Academy STEP також не надала належної підтримки. Коли я звернулася за допомогою до навчальної частини з проханням, щоб вони поспілкувалися з викладачем і попросили надіслати обіцяний файл із зворотним зв’язком, вони показали розуміння і обіцяли зайнятися цим. Однак через 2 тижні, коли я написала їм повторно, ситуація повторилася. Вони почали ігнорувати мої повідомлення та не надали відповідей.
  Підсумком цього досвіду стала відсутність готових робіт для мого портфоліо, і я відчуваю, що не отримала повноцінного навчання за цим курсом. Незважаючи на те, що я була на першому місці у своїй групі, виконувала всі домашні завдання та додатково заглиблювалася у матеріали, викладач та адміністрація не надали необхідної підтримки та керівництва.
  Я вкрай розчарована і не можу рекомендувати IT Academy STEP та викладача Репета Леоніда Леонідовича. Мій досвід показав, що інші освітні програми надають більш якісне навчання та кращу підтримку студентам.

Залишити відгукОберіть оцінку


Поділитися:
X
X