Ковельське МТМО

Прокласти маршрут

Loading...

Відгуки про Ковельське МТМО


Overall rating


 • Марина


  Чесно, велика подяка працівникам вашого закладу! Достойний рівень для всієї країни, показали наше місто з кращої сторони. Без Вітру було б краще звичайно, але надіюся що скоро його там не буде.


 • Анонім


  Покі не захворіла благодійності не займалась(((а як сталася хвороба до 500 гривень за аналізи заплатила в благодійний фонд. Надіюсь пішли куди треба 🙏🙏🙏можливо😂😂😂😂


 • Григорій Сковорідка


  Обдираловка ще та. Обдеруть людину геть до трусів. Медики там як цигани на вокзалі (можливо не всі). В один кабінет зайшов дай в касу, в другий зайдеш давай на пробірки, третій просто дай 20грн щоб не просто так ходив, в четвертому кажуть там давав то і нам дай.
  А якщо чесно то всюди посилають в касу, і це обурює! Це легалізоване хабарництво! Раніше на руку давали, а зараз в касу підпис ставиш що це “добровільний внесок”. І нікого не хвилює що людина останні віддає.


 • Пацієнтка


  Чому зняли телефони в відділеннях, лікарі,навчиться ввічливо говорити з пацієнтами,вони теж чиїсь батьки,сестри,рідні, і враховуйте,що не всі мають тугі гаманці,і і розважливо,за необхідністю назначайте обстеження і лікування,а головне,відмовтесь від подяк,НЕ НАТЯКАЙТЕ!


 • Вася


  Одні хабарники і хапуги! От приклад – Качинська Людмила Василівна. Працює зразу в трьох місцях, хоча ніфіга не справляється ніде і ще й гроші умудряється здирати з пацієнтів. Каже, вам треба пройти аналіз, але тільки якщо у вас є гроші. Це нормально? Чеків до того ж ніде практично не видають – бо гроші ідуть їм в кишеню.

Залишити відгукОберіть оцінку


Поділитися: