Pizzatto

Прокласти маршрут

Loading...

Відгуки про Pizzatto


Overall rating


 • Галина


  Дуже смачні піца і кава


 • Анонім


  Приємна атмосфера,чудовий сервіс,смачна та бездоганна піца,обожнюю та рекомендую💋


 • Оксана


  Якщо об’єктивно оцінювати разом з іншими закладами у Ковелі, то явно завищені ціни. Якщо до прикладу взяти класік, то там в ціну вкладено і місце і сервіс, а не так як тут, один столик без офіціантів і навіть туалету немає. Якщо ви не можете надати той рівень послуг, то навіщо так завишати ціну? Беріть ціною, бо більше на даний момент вам немає чим. Це ж новий заклад, про вас мало хто знає, навіщо ставити себе вище інших закладів, які крутяться тут роками? Ну бо дійсно ціна не відповідає якості.


  1. Катерина

   Доброго дня,
   PIZZATTO позиціонується як заклад ДОСТАВКИ смачної їжі, цінова політика в нас виставлена справедливо, адже в нас лише якісні, завжди найсвіжіші овочі, риба, м‘ясо та усі інші продукти, ми не економимо на продуктах, а вкладаємо усе найкраще, як для себе, так як би ми хотіли, щоб для нас готували в інших закладах – це по-перше. По-друге, зверніть увагу на порції, вага піци – реально варта уваги, при тому – що вага набігає не за рахунок тіста, а за рахунок сиру, м‘яса та інших складових начинки.
   Гість, який замовляє доставку їжі з PIZZATTO завжди отримає свіжий, якісний продукт який буде довезений швидко та акуратно, під самісінькі двері.
   Ми дякуємо Вам за Вашу особисту думку, та щиро радіємо, що ми знайшли аудиторію гостей які цінують якість продуктів та сервіс того штату який ми маємо на даний час, краще менший штат, зате професіонали та люди які дуже сильно стараються!


 • Анонім


  Смачнюща піца та приємне обслуговування!!!

Залишити відгукОберіть оцінку


Поділитися: