Кінотеатр Прем'єра

Прокласти маршрут

Loading...

Відгуки про Кінотеатр Прем'єра


Overall rating


 • Крістіна


  Класно! Дуже подобається що кінотеатр не дуже великий, тоді менше людей і якось тикше і менше тих гризунів під час перегляду. Не дуже зручно підніматися так високо, але то вже таке, не кожен день на фільми ходимо)


 • Оксана


  Рекомендую!!!


 • Анонім


  Дуже подобається кінотеатр! Маленькі, затишні зали, чудова атмосфера)))


 • Тарас


  Класний кінотеатр!


  1. Дана

   Класний кінотеатр . Смачний попкорн . Персонал привітний . Диванчики зручні і є де почекати . Але в вас мало дитячих фільмів і багато непотрібних жахів . Будь ласка спробуйте виправити недолік. Бажаю вам успіху в роботі 🙂


 • Аня


  Чудовий кінотеатр, затишна атмосфера, приємне обслуговування, завжди чисто. Є можливість бронювання онлайн. Відвідуємо із задоволенням. До карантину проводили різноманітні заходи, як презентації, майстер класи, благодійні заходи


 • Оксана


  Чудовий кінотеатр, привітний персонал, приємна атмосфера


 • Анонім


  До кінотеатру претензій нуль,все супер.А от до персоналу є питання,хто дав право спілкуваимся з відвідувачами на таких тонах і щей нагло заглядати в особисті речі ? !!!!
  По всіх законах України можна брати з собою в кінозал снеки куплені поза кінотеатром ,але навіть коли ми показали витяг з Конституції України ніхто не відреагував.Настрій спортили і білети ми повернули.В наступний раз будемо викликати Поліцію.Видно що власникам все одно на численні відгуки .
  З снеками купленими в кінотеатрі за ціною вищою в два рази можна ,то чому не можна з такими самими тільки купленими не у вас?????Чому я не можу взяти на перегляд свої улюблені снеки за номальною ціною і не в вашому кафе?????

Залишити відгукОберіть оцінку


Поділитися: