Поліція стверджує, що приватна нотаріус з Ковеля керувала авто у нетверезому стані

09.04.2024 о 12:14 · 3 хв читання

За даними відділу організації несення служби в місті Ковель Управління патрульної поліції, ковельчанка Наталія Козоріз, яка є приватним нотаріусом, керувала автомобілем у нетверезому стані.

Про це йдеться у постанові Ковельського міськрайонного суду.

Згідно з протоколом про адміністративне правопорушення, 2 січня 2024 року о 23:40 у Ковелі на вулиці Міцкевича вона керувала транспортним засобом «Volkswagen Tiguan» з ознаками алкогольного сп’яніння. В порушення вимог п. 2.5 Правил дорожнього руху, відмовилася від проходження медичного огляду у встановленому законом порядку за допомогою технічного засобу «Drager Alcotest» та в медичному закладі охорони здоров’я, чим вчинила правопорушення, передбачене ч. 1 ст. 130 КУпАП.

В судове засідання Наталія Козоріз не з’явилася, але подала заяву з проханням розглядати справу у її відсутності, просила суд провадження закрити «за відсутністю події і складу адміністративного правопорушення», посилаючись на обставини, викладені у письмовому клопотанні від 29 січня 2024 року.

Під час розгляду справи суд дослідив наявні в матеріалах докази, а саме: протокол від 3 січня 2024 року; акт огляду на стан алкогольного сп’яніння з використанням спеціальних технічних засобів; направлення на огляд водія транспортного засобу з метою виявлення стану алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння або перебування під впливом лікарських препаратів, що знижують увагу та швидкість реакції від 3 січня 2024 р.; рапорт інспектора роти з обслуговування м. Ковель УПП у Волинській області ДПП старшого лейтенанта поліції Дружиновича Д.А. від 3 січня 2024 р.; відеозапис вчинення адміністративного правопорушення; висновок експерта від 11 березня 2024 р.

Суд встановив, що протокол про адміністративне правопорушення складений з порушенням вимог законодавства і не може бути поставлений в основу розгляду справи.

Згідно висновку експерта №СЕ-19/103-24/1753-ДД від 11.03.2024, у протоколі про адміністративне правопорушення серії ААД № 357352 від 03.01.2024 на початку сьомого рядка зверху, а саме дата вчинення адміністративного правопорушення – «02.01.2024 року» у місці розміщення цифрового рукописного запису «02» має місце зміна первинного змісту. Зміна первинного змісту вчинена шляхом перероблення (виправлення) кульковим пишучим приладом барвником синього кольору первинного знаку на наявну цифру «2» та виконанням пишучим приладом барвником чорного (темно-сірого) кольору елементів (частин), візуально схожих на елементи цифри «2», з подальшим їх частковим видаленням механічним способом. Встановити первинний зміст у місці розміщення цифрового рукописного запису «02» на початку сьомого рядка не виявилось можливим, у зв’язку з неодноразовим наведенням штрихів у другій цифрі рукописного запису «02», значними напливами барвника, відсутності розбіжностей у люмінесцентних властивостях штрихів, виконаних барвником синього кольору.

Отже, судом встановлено, що в протоколі про адміністративне правопорушення виправлення дати вчинення правопорушення здійснено іншою пастою, що свідчить про те, що виправлення робилося згодом після складання протоколу та підписання особою, стосовно якої його складено

– йдеться у постанові суду

Суддя Андрій Чалий постановив провадження в справі закрити у зв’язку з відсутністю складу адміністративного правопорушення.

Втім, постанова може бути оскаржена до Волинського апеляційного суду.

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (14)
  1. коли нарешті ці дебілоїди навчаться протоколи грамотно писати …………

    1. Питання в іншому – хто, коли йде зіпсував протокола? Чи не в суді часом?

  2. Але вона їздить на підпитку як і екс отець з с.Зелена якого вже ловили 10 разів, скажи хто твій друг і я скажу хто ти

  3. Дана гнида часто порушує правила і почувається безнаказанною через таких продажних суддів.

  4. А то нічого що вона була п’яна як чіп? Ковельский суд самий гуманний суд в світі!!!

  5. Добре, що вона під бухом не переїхала когось. А то б родичі загиблого ренмонтували їй тачку і платили за моральну шкоду.

  6. Горіла вже вона колись в геєні вогняній на Цьому світі. На Тому продовжить…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X