Поліція та Нацгвардія провели відпрацювання міста Ковеля

09.03.2021 19:15
Фото ілюстративне: Reuters

На вихідних, в рамках проведення оперативно-профілактичних заходів щодо протидії вуличній злочинності та безпеки дорожнього руху, здійснено відпрацювання міста Ковеля.

У превентивних заходах були задіяні співробітники поліції та військовослужбовці Національної гвардії, – повідомляє Ковельське районне управління поліції.

Так, за цей період виявлено 4 факти зберігання наркотичних речовин місцевими мешканцями. Правопорушення кваліфіковані за ч. 1 ст. 309 Кримінального кодексу України. Вилучені речовини направлено на дослідження у науково-дослідний експертно-криміналістичний центр МВС у Волинській області.

Під час перевірок автотранспорту співробітники поліції виявили 12 водіїв, які керували авто у стані алкогольного сп’яніння. Відносно них складено протоколи за статтею 130 Кодекса України про адміністративні порушення.

Також задокументовано факт продажу алкоголю неповнолітньому. На продавця магазину складено протокол за частино 2 статті 156 КУпАП.

Загалом за час відпрацювання складено 245 адміністративних протоколів по лінії громадської безпеки та безпеки дорожнього руху.

Вам може бути цікаво
Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.