Померла директор Ковельського закладу «Публічна бібліотека» Галина Божик

01.06.2022 17:55
Галина Божик

Сьогодні, 1 червня, на 67-у році життя зупинилося серце Галини Божик. Не стало прекрасної, високодуховної, інтелігентної людини, щирої українки, небайдужої ковельчанки.

Про це повідомляє Ковельська міська рада.

Галина Михайлівна – вписала славну сторінку в історію свого міста. Вона віддала бібліотечній справі всі свої вміння, знання і часточку душі. Понад 30 років очолювала колектив закладу. За високий професіоналізм, віддане служіння мистецтву удостоєна звання «Заслужений працівник культури України».

Важко усвідомлювати, що закінчився життєвий шлях цієї мудрої жінки. Вона була великою патріоткою України, рідного Ковеля, для багатьох – прикладом для наслідування, наставником для молоді.

Найважче сьогодні рідним. Сумуємо разом з Вами, розуміємо й розділяємо Ваш біль з приводу тяжкої і непоправної втрати та висловлюємо щирі співчуття.

Вічна та світла пам’ять!

– йдеться у повідомленні від міського голови Ігоря Чайки, міської ради та її виконавчого комітету
Поділитися:

Коментарі

  1. Відболіла добра і велика душа, сердечна і завжди готова всім допомогти. Гарна, мила, розумна, чуйна ще жити і жити та, ніби, якісь злі чари руйнували її здоров’я. Як би їй важко не було привітна мила і щира усмішка зустрічала людей. Переддень Вознесіння її не стало. Такі як вона повинні бути тільки в Раю. Вона дуже любила і відчувала мої твори як, мабуть, ніхто інший. Шкодую про втрачений час коли ще можна було чути її неповторний голос і відчувати тепло її серця. Прощай, Галю, царство Небесне і вічна пам’ять.

  2. Царство Небесне достойній людині.Світла пам’ять.Вічна пам’ять.

  3. Спочіввй з миром, люба наша ,рідна душа, болітимо вічно, будемо пам”ятати завжди той слід що залишила по собі, мудра жінка , мати, сестра, найдобріша в світі бабуся, тітка, наіліпший фахівець своєі справи, та світла , добра душа, ПАМ”ЯТАЄМО, СКОРБІМ,, ЛЮБИМО,

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.