Потяг з Ковеля до Києва не зупиняється у Здолбунові та Рівному

03.06.2020 16:52

Найбільша на Волині залізнична станція Ковель виходить з карантину.

Сьогодні, 3-го червня, відновлює сполучення нічний пасажирський поїзд «Ковель-Київ», який курсуватиме не щодня, а білети можна придбати лише на деякі місця, повідомляє «Суспільне».

Начальник вокзалу станції Ковель Василь Сілівончик розповів, що в русі потяга будуть зміни. Поїзд курсуватиме по непарних числах.

Згідно рішення Рівненської ОДА – оскільки там поки триває карантин – до 22 червня, цей потяг поки буде курсувати через Здолбунів та Рівне без зупинки. Далі – поки ми вказівки не маємо, але Укрзалізниця ставить завдання відкривати інші маршрути

– каже Василь Сілівончик

Серед нововведень – продаж квитків у касах вокзалу за 90, а не 45-60 днів, як це було раніше. Згідно з карантинними вимогами, продають половину наявних місць.

В купейному або плацкартному вагонах, там де 4 місця – продаємо тільки верхню і нижню полки. А бокові в плацкартному вагоні – тільки нижні полки. Тобто, завантаження вагону має бути 50 відсотків

– розповіла касирка Світлана Котищук

До карантину на станції Ковель курсували 36 пар дизель-поїздів. З 1 червня тут відновили рух на трьох приміських маршрутах: до Луцька, Маневич та Іваничів.

Вокзал у Ковелі відкритий з 7.30 ранку до 21 години вечора. Дизель-поїзд на Сарни поки не відновлюють через епідеміологічну ситуацію в Рівненській області. Коли і які рейси можуть відкритися в подальшому, визначатимуть обласні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *