Працівницю ковельського ліцею оштрафували за ДТП

Керуючи в Ковелі на вулиці Косачів транспортним засобом «Toyota Corolla», водійка здійснила наїзд на припаркований автомобіль «Volkswagen Passat» та покинула місце пригоди.
Дорожньо-транспортна пригода трапилася близько 16-ї години 13 квітня цього року.
На місце події оперативно прибули патрульні, які опитали очевидців. Для розшуку автомобіля «Toyota Corolla» поліцейські передали орієнтування іншим екіпажам.
Згодом, один з екіпажів виявив вказаний транспортний засіб із характерними пошкодженнями на вулиці Мечникова.
Патрульні встановили, що за кермом перебувала ковельчанка Марія С., яка працює у ліцеї №1.
В суді під час розгляду справи жінка винною себе у вчиненні адміністративних правопорушень визнала повністю.
Постановою судді Ковельського міськрайонного суду В’ячеслава Лесика правопорушницю оштрафували на двісті неоподаткованих мінімумів доходів громадян, що становить 3400 гривень. Також вона має сплатити на користь держави судовий збір в сумі 454 гривень.
Більше про
Коментарі