Працівники поліції та мерії зупиняли маршрутки

19.08.2020 14:34

Працівники управління патрульної поліції у Волинській області, відділу економічного розвитку та торгівлі виконавчого комітету Ковельської міської ради проводили роз’яснювальну роботу серед водіїв громадського транспорту.

Йшлося про дотримання ними та пасажирами маскового режиму та недопущення перевезення більшої кількості пасажирів, ніж місць для сидіння, яка передбачена технічною характеристикою транспортного засобу і визначена в реєстраційних документах, повідомляє міська рада.

Наголошено, що карантин ніхто не відміняв і люди мають дотримуватись протиепідемічних вимог, перебуваючи в автобусі. Буває, що містяни забувають про обмеження і не користуються масками. Почастішали випадки, коли перевізники (на це скаржились громадяни) беруть в салон більшу кількість пасажирів.

Тому з метою попередження порушень та контролю проводилась спільна робота представників поліції та влади на міських маршрутах. Звичайно, з водіями можуть проводитись профілактичні бесіди, але також передбачена й адміністративна відповідальність

– йдеться у дописі

Фото Ковельської міської ради

Вам може бути цікаво
Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.