Президент нагородив орденом призерку Паралімпіади з Ковельського району

19.09.2021 19:34
Марина Мажула / Фото: @PKayaking / Twitter

17 вересня відбулася зустріч Президента України Володимира Зеленського разом з дружиною Оленою зі спортсменами української збірної – чемпіонами та призерами ХVI літніх Паралімпійських ігор – 2020 у Токіо.

Указом Президента України від 16 вересня 2021 року № 470/2021 відзначено державними нагородами України переможців та призерів XVI літніх Паралімпійських ігор. Серед нагороджених – двоє спортсменів та тренер з Волині, – повідомляє Центр з фізичної культури і спорту осіб з інвалідністю «Інваспорт».

За значний особистий внесок у розвиток паралімпійського руху, досягнення високих спортивних результатів на XVI літніх Паралімпійських іграх у місті Токіо (Японія), виявлені самовідданість та волю до перемоги, утвердження міжнародного авторитету України нагороджено:

  • орденом «За заслуги» ІІ ступеня Ємельянова Сергія Олександровича — чемпіона з параканое;
  • орденом княгині Ольги ІІІ ступеня Мажулу Марину Анатоліївну (мешканку Ковельського району) — срібну призерку з параканое;
  • орденом «За заслуги» ІІ ступеня Загребу Вячеслава Миколайовича — головного тренера національної збірної команди України з параканое, тренера Сергія Ємельянова, Марини Мажули.

Вітаємо спортсменів та тренера з високими державними нагородами, бажаємо наступних спортивних перемог!

Вам може бути цікаво
Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.