Президент України нагородив орденом військового льотчика Дмитра Літвінчука з Ковельщини

26.08.2023 о 10:25 · 2 хв читання

На урочистостях з нагоди Дня Незалежності України на Софіївській площі у Києві Президент України Володимир Зеленський вручив державні нагороди українським військовим.

Приємно повідомити, що у числі нагороджених – і наш земляк Дмитро Літвінчук, – інформує Поворська сільська рада Ковельського району.

За особисту мужність, виявлену у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане виконання військового обов’язку нагородити орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня Літвінчука Дмитра Геннадійовича – капітана

– говориться в Указі Президента України

До речі, у 2022 році Дмитро у званні старший лейтенант також отримав державну нагороду – медаль «За військову службу Україні».

Дмитро Літвінчук – військовий льотчик, який у 2020 році закінчив навчання у Харківському національному університеті повітряних сил імені Івана Кожедуба і з перших днів повномасштабного вторгнення бере участь у відсічі російського агресора, здійснивши багато бойових вильотів.

Дмитро Літвінчук

Стати льотчиком – заповітна мрія Дмитра, до здійснення якої він цілеспрямовано йшов ще зі шкільної парти, обравши для навчання відповідний вищий навчальний заклад у 2015 році – у час, коли в Україні вже було неспокійно, тривало АТО.

Щиро вітаємо Дмитра Літвінчука та його родину з отриманням державної нагороди та бажаємо мирного неба і вільного повітряного простору, успішних польотів і вдалих приземлень, швидшої перемоги України, професійного зростання та особистого щастя! Нехай Бог береже нашого славного поворського сокола!

– йдеться у повідомленні Поворської сільської ради
Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (2)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X