Президент України нагородив Волинську бригаду тероборони відзнакою «За мужність та відвагу»

28.07.2023 о 11:15 · 1 хв читання

Командир 100 окремої бригади територіальної оборони, полковник Руслан Ткачук привітав весь особовий склад з отриманням відзнаки «За мужність та відвагу».

Разом вони пройшли складний, але достойний шлях. Впродовж року після широкомасштабного вторгнення захищали північні державні рубежі на рідній Волині. А з початку березня і початку квітня нинішнього року наші підрозділи успішно виконують бойові завдання на сході України, – пише він у Фейсбуці.

Волинські тероборонівці за увесь цей час не здали ворогу жодної позиції. Навпаки – вони поступово рухаються вперед.

Дякую кожному і кожній, хто забезпечує цей результат. І разом ми схиляємо голови, вшановуючи пам’ять наших найкращих побратимів, які повернулися з війни на щиті.

Відсьогодні на нашому бойовому прапорі – відзнака «За мужність та відвагу», вручена Президентом України Володимиром Зеленським на столичній Михайлівській площі, під стінами тисячолітнього Михайлівського Золотоверхого монастиря.

Служимо українському народу!

– говорить Руслан Ткачук

Фото зі сторінки 100 Окремої бригади територіальної оборони у Фейсбуці

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (1)
  1. Шановні громадяни України пам’ятаємо якою ціною дається свобода і незалежність країни,маємо бути в боргу перед нашими захисниками України,і віддавати останню шану Героям України.Слава України.Героям Слава.Смерть ворогам

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X