За знущання над твариною прикордонників будуть судити

23.04.2021 14:56

Соціальними мережами продовжує ширитися відео, на якому зафільмовано жорстоке поводження військовослужбовців з дикою твариною.

Державна прикордонна служба категорично засуджує такий вчинок та вважає їх поведінку ганебною. Особи, які фігурують у відео, а вони виявилися військовослужбовцями строкової служби Луцького прикордонного загону, мають понести заслужену відповідальність, – повідомляє Західне регіональне управління Держприкордонслужби України.

Зазначається, що відразу, як стало відомо про цей випадок (вранці 18 квітня, коли відео з’явилося на одній із сторінок у Фейсбуці), начальником прикордонного загону було призначено службове розслідування та ідентифіковано «дійових» осіб.

Ними виявилися двоє 20-річних військовослужбовців, які були призвані на строкову службу минулого року. З їхніх слів, події на відео відбулися восени 2020 року, під час несення служби у прикордонному наряді.

За даним фактом відразу проінформовано Волинську спеціалізовану прокуратуру у військовій та оборонній сфері Західного регіону та територіальне управління Державного бюро розслідувань (м. Львів), на адресу яких будуть направлені і матеріали службового розслідування з метою прийняття правового рішення.

Також результати службового розслідування будуть направлені Громадському інспектору з охорони довкілля для складання адміністративних документів за жорстоке поводження з твариною.

Крім цього, відносно військовослужбовців складено адміністративні протоколи за порушення правил несення прикордонної служби, які направлено до Любомльського районного суду Волинської області.

«Запевняємо: керівництво прикордонного загону докладе усіх зусиль, щоб військовослужбовці відповіли за свої вчинки відповідно до законодавства.

На даний час ці військовослужбовці відсторонені від служби та не залучаються до охорони державного кордону.

Нам дуже прикро від того, що у лавах прикордонників можуть траплятися люди, які здатні на таку жорстокість

– йдеться у повідомленні Західного регіонального управління Держприкордонслужби України
Вам може бути цікаво
Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.