Російські санкційні товари намагалися незаконно ввезти з Білорусі в Україну

21.12.2021 13:34

На території Ковельського району військовослужбовці Волинського прикордонного загону спільно з працівниками митниці запобігли спробі ввезення в Україну заборонених товарів, виготовлених в Російській Федерації.

Про це «Ковель media» повідомляє пресслужба 6-го прикордонного Волинського загону.

Днями в пункт пропуску «Доманове» прибув вантажний автомобіль під керуванням нашого краянина з вантажем «запасні частини до автомобілів». Товар слідував з Білорусі на одне з підприємств.

Враховуючи можливі ризики щодо незаконного переміщення товарів, оперативні співробітники прикордонного загону ініціювали ретельну перевірку. Згодом, під час прикордонно-митного оформлення вантажу та перевірки товаросупровідних документів, правоохоронці виявили відсутність в них інформації щодо виробника. На самих же запчастинах значилося, що вони виготовлені в Росії на ПАТ «КамAЗ».

Зазначимо, що це підприємство входить до переліку юридичних осіб, щодо яких, згідно з рішенням РНБО, застосовуються санкції з повної заборони ввезення чи транзиту в Україну товарів.

У зв’язку з цим вантажівку, якою везли в Україну понад 800 запчастин російського виробництва, вартістю майже 400 тисяч гривень, правоохоронці встановленим порядком повернули на територію Білорусі.

Фото та відео пресслужби 6-го прикордонного Волинського загону

Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.