Розробили план території центру «Волинська Січ», що неподалік Ковеля

24.11.2021 15:24
Фото: 12 канал

Розроблено детальний план території для влаштування центру національно-патріотичного виховання «Волинська Січ», що на території Ковельської територіальної громади.

Про це повідомляє Ковельська міська рада та запрошує громадськість ознайомитися з містобудівною документацією (завантажити).

Територія, на яку розроблено детальний план, має площу 17,1569 га, і знаходиться за межами села Городилець із західної сторони. Земельна ділянка належить до територій рекреаційного призначення.

Проєктом передбачено формування ділянки для влаштування центру національно-патріотичного виховання «Волинська Січ» площею 6,27 га. В межах проєктної території передбачається розміщення контрольно-пропускного пункту, адміністративної будівлі (навчальний центр), спортивних майданчиків, плацу для шикування, місць для приготування їжі та вмивання, для встановлення наметів, паркур-майданчика, альпійської стінки, туристичноканатної смуги, лабіринту, смуги перешкод, відкритого тиру та тиру для вогнепальної зброї, туалетів, складу, а також стоянки для легкового транспорту.

Площа забудови складатиме 518,0 кв. м, площа мощення – 5 744,0 кв. м, озеленення – 18 725,0 кв. м, площа майданчиків – 37 713,0 кв. м.

Пропозиції надаються до 22 грудня 2021 року.

Громадські слухання з обговорення містобудівної документації відбудуться 14 грудня 2021 року о 15:00 в сесійній залі Ковельської міської ради.

Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.