Рятувальники, які ліквідовували у Ковелі наслідки ракетних ударів

24.10.2022 21:14

На гасінні пожежі, яка виникла у результаті ракетних ударів по об’єкту енергетики у Ковелі, було задіяно 4 пожежних автомобілі та 26 чоловік особового складу 4-ої та 19-ої державних пожежно-рятувальних частин.

Про це сьогодні повідомляє Ковельська міська рада.

Начальник Ковельського районного управління ГУ ДСНС України у Волинській області, полковник служби цивільного захисту Володимир Войтанік, який особисто керував роботами, розповідає, на той момент, коли надійшло повідомлення, відбувалась зміна чергових караулів. Тож вони одразу всі виїхали на виклик.

Працювали у тепловідбивних костюмах, але вогонь був такої сили, що спорядження не витримувало. Утім, за 10 хвилин вдалось пожежу локалізувати. Хочу подякувати кожному із своєї команди. Хлопці — справжні професіонали

– підкреслює командир
Володимир Войтанік

Сьогодні рятувальники, які боролись з ліквідацією наслідків ворожих обстрілів, знову на службі. Кажуть, що ніколи було боятись, адже у них була єдина ціль — не дати вогню поширитись, і якнайшвидше загасити полум’я. Вони усміхаються, жартують.

Із задоволенням зробили фото. Тож знайомтесь — наші Герої.

Зліва направо: Андрій Домарецький, Руслан Омелянюк, Ярослав Левчук, Іван Павлючик, Олександр Столярчук, Ігор Мартинюк

Фото Ковельської міської ради

Поділитися:

Коментарі

    1. Особисто я пишаюся оперативністю роботи і в єдності – українці-сила! Хоча інакше і бути не могло,бо це наша спільна біда

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *