Рятувальники знищили понад 50 небезпечних предметів

На Волині піротехніки знищили ще 54 застарілі боєприпаси.

27 травня фахівці Групи піротехнічних робіт Аварійно-рятувального загону Спеціального призначення управління ДСНС України у Волинській  області залучалися до робіт зі знищення застарілих боєприпасів, йдеться на офіційному сайті служби.

Так чином, поблизу сіл Черкаси і Старі Кошари Ковельського, а також села Журавлине Старовижівського району під час проведення прогулянок у лісі місцеві мешканці виявили предмети, схожі на давні боєприпаси. На місці спеціалісти ДСНС встановили, що це 20 артилерійських снарядів різного калібру, 2 протитанкові міни та 30 авіабомб СД-1 часів Другої світової війни.

Працівники відділень групи піротехнічних робіт Аварійно-рятувального загону Спеціального призначення управління ДСНС України у Волинській області знищили виявлені боєприпаси шляхом контрольованого підриву. Територія за всіма адресами ретельно обстежена. Додаткових вибухонебезпечних предметів наразі не було знайдено.

У разі виявлення підозрілих вибухонебезпечних предметів ні в якому разі не вчиняйте будь-яких дій щодо них і викликайте спеціалістів за номером 101.


Вам може бути цікаво

Чергову партію боєприпасів знешкоджено на Ковельщині

У селі на Ковельщині знайшли боєприпаси

На Ковельщині знищили боєприпаси часів війни

Жінка з Ковельщини зійшлася зі своїм коханим через півстоліття

Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.