Сербія поскаржилася в УЄФА на антиросійські гасла українських уболівальників

21.11.2024 в 14:29 · 1 хв читання
Фото: kovel_ultras

Під час матчу Ліги націй між Албанією та Україною, який завершився перемогою українців із рахунком 2:1, виник скандал через антиросійські гасла. Українські та албанські вболівальники об’єдналися у своєму протесті проти окупації, висловивши осуд росії та її союзника – Сербії.

Про це сьогодні повідомляє видання «Конкурент».

На трибуні стадіону «Air Albania Stadium» в албанській столиці місті Тирана з’явився плакат із написом:

До біса вас, окупанти!

Це викликало обурення серед сербської сторони. Серби подали скаргу до УЄФА, звинувачуючи організаторів у неприйнятній поведінці фанатів.

Ситуація набрала резонансу в контексті того, що росія перебуває під міжнародною ізоляцією, а спортивні арени стають місцем висловлення протесту проти агресії. Матч також супроводжувався вигуками албанських та українських уболівальників із критикою на адресу Сербії.

Збірна України завдяки перемозі над Албанією здобула друге місце в групі Ліги націй, що забезпечило їй участь у стикових матчах за право вийти до найсильнішого дивізіону турніру.

Поділитися

Більше про

Коментарі

Показати коментарі (2)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X