Слідство у справі підробки документів директором з Люблинця продовжили до березня

28.12.2022 12:37

Слідство підозрює директора ТОВ «БІ-ТРУД», із селища Люблинець Ковельського району, в організації незаконного переправлення осіб через державний кордон України на період дії воєнного стану, за попередньою змовою групою осіб.

Про це йдеться в ухвалі Ковельського міськрайонного суду від 21 грудня.

Як вже повідомляла пресслужба Волинської обласної прокуратури, чоловік за 4500 доларів США взявся виготовити для 26-річного волинянина, який хотів виїхати за кордон, підроблене тимчасове посвідчення військовозобов’язаного та довідку військово-лікарської комісії із відмітками про непридатність до військової служби.

Невдовзі після здійснення оборудки керівника ТОВ «БІ-ТРУД» затримали, прокурори Ковельської окружної прокуратури повідомили про підозру у вчиненні злочину за ч. 3 ст. 332 КК України.

Незаконну діяльність жителя Ковельщини викрито за оперативного супроводу працівників Управління СБУ у Волинській області.

25 вересня 2022 року суд обрав йому запобіжний захід у вигляді тримання під вартою на 60 днів, визначивши заставу у розмірі 150-ти прожиткових мінімумів для працездатних осіб, що становить 390 000 грн. Згідно повідомлення керівництва Луцького слідчого ізолятора, наступного дня надійшло підтвердження про внесення застави і його було звільнено з-під варти.

У кримінальному провадженні призначено низку судових експертиз, частину з яких проведено. Однак ще не завершено проведення всіх експертиз, зокрема судовими експертами Львівського НДІСЕ.

Ковельський міськрайонний суд продовжив підозрюваному підписку про невиїзд та строк досудового розслідування до 24 березня 2023 року.

Фото Волинської обласної прокуратури

Поділитися:

Коментарі

  1. Гроші роблять все і це в такий час.одумайтесь що ж ви робите в Україні війна

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *