«Сталевий Легіон»: ветерани Ковеля – серед переможців та призерів змагань на Закарпатті

12.11.2025 в 08:15 · 2 хв читання

Турнір «Святий Мартин – 2025» зібрав у місті Мукачево як професійних спортсменів Федерації петанку України, так і представників ветеранських спільнот із різних регіонів країни.

Загалом у змаганнях взяли участь понад 30 ветеранів: представники ГО «СК Сталевий легіон» з Ковеля, UNBROKEN Ukraine зі Львова та СК «Файне місто» з Тернополя, – повідомляє Ковельська міська рада.

Ковельчани традиційно показали хорошу гру. У тет-а-тетах перше місце серед ветеранів виборов Петро Кулик, який також увійшов до 1/8 фіналу серед 64 учасників – як новачків, так і досвідчених професіоналів.

У змаганнях дуплетів Андрій Шимко та Гіоргі Кирія посіли третє місце серед 34 команд у групі Б, продемонструвавши технічну та впевнену гру.

Турнір «Святий Мартин – 2025» став черговим підтвердженням того, що петанк реабілітує, надихає й дарує можливість залишатися активними в дружній спортивній спільноті.

Вітаємо наших спортсменів з успішним виступом!

Фото Ковельської міської ради

Поділитися

Більше про

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X