Стало відомо, що сталося у Ковелі в торговому центрі «Акцент»

23.11.2021 13:02

Сьогодні, 23 листопада, у Ковелі в торговому центрі «Акцент», що на бульварі Лесі Українки, відбулися гарнізонні тактико-спеціальні навчання з метою проведення розвідки пожежі, відпрацювання напрямку оперативних дій, прийомів та способів гасіння таких пожеж, проведення ефективної евакуації людей з торгових площ та приміщень, задля тренування чіткої та злагодженої роботи особового складу підрозділів ДСНС Ковельського району по ліквідації пожежі.

Про це «Ковель media» повідомляє Ковельське районне управління ГУ ДСНС України у Волинській області.

За тактичним задумом навчань внаслідок необережного поводження з вогнем відвідувачів торгового центру, пожежа виникла в приміщенні залу кінотеатру на 4-му поверсі. При умовній пожежі на момент прибуття перших підрозділів пожежа пошириться на площу близько 100 квадратних метрів. До місця пожежі також прибули екстрена медична допомога та поліція.

Надзвичайники, які прибули на місце, оперативно провели розвідку, вжили заходи для локалізації і подальшої ліквідації пожежі, евакуювали умовних потерпілих. Під час навчань рятувальники провели детальне вивчення оперативно-тактичної характеристики об’єкта, особливостей зовнішнього протипожежного водопостачання та забезпечення пожежної безпеки.

Керівництво торгового центру зауважило, що подібні заходи з відпрацювання умовних пожеж та евакуації громадян необхідні, та ще раз нагадують про важливість дотримання правил пожежної безпеки у всіх сферах діяльності.

Фото Ковельського районного управління ГУ ДСНС України у Волинській області

Вам може бути цікаво
Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.