Стали відомі подробиці пожежі на Володимирській

08.02.2023 о 18:51 · 1 хв читання

Як відомо, сьогодні в одному з багатоквартирних будинків на вулиці Володимирській у Ковелі спалахнула пожежа.

За інформацією пресслужби ДСНС у Волинській області, на місце події спрямували рятувальників 4 та 19 державних пожежно-рятувальних частин міста. З’ясувалося, що пожежа виникла у квартирі на другому поверсі, задимлення поширилося сходовою кліткою й відрізало шлях із суміжних квартир та помешкань, розташованих вище.

Рятувальники евакуювали 10 людей, з них 4 – діти. Малечу та двох дорослих рятувальники евакуювали із задимлених приміщень автодрабиною, інших вивели сходовою клітиною.

Горіння ліквідували о 15:54. Один із чоловіків, якого рятувальники вивели із будинку сходами, звернувся за медичною допомогою. Його госпіталізували до терапевтичного відділення міської лікарні.

Причина пожежі встановлюється. За попередніми даними, до цього призвело коротке замикання електромережі.

Фото ГУ ДСНС у Волинській області

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (106)
 1. Ото оце виключення світла,люди без житла залишаються!! Поки влада електроенергію продає за кордон,суки

  1. Сука це ти, що віриш у казки про продажу електроенергії закордон, не слухай свою бабу Галю із свого під’їзду. (Якщо немає такої, скоріш за все, ти і є та баба Галя)

   Який взагалі сенс звинувачувати когось у виникненні світла, якщо це звинувачення не направлено в бік ручні?

   1. Ти часом не той диспетчерас, який виключає від електрики наші магазини та оселі, крім блатних? А шоб тобі в пеклі було завжди темно!

  2. 100%! Йде перетікання електроенергії до Молдови та Угорщири. Погугли і переконайся у моїй правоті.

   1. В нас просто спільна енергосистема, зараз купують вони енергію не в нас

    1. Дмитро не напружуйся, твердолобим ти нічого не поясниш. Ти розумієш якщо ти в нього спитаєш звідки інфа воно тобі непояснить. Основний аргумент в окунів це : я десь це чув, або мені хтось казав.

     1. А хто тобі, м’яколобому, сказав, що на Волині дефіцит електроенергії, коли Рівненська АЕС не знає, куди подіти електроенергію і працює далеко не на повну потужність? Одна баба з Волиньобленерго?

    2. А звідки ти знаєш, що рівненська АЕС не знає куди дівати ел.енергію. баба бабі сказала?

    3. В Одесі всіх відімкнули від мережі, щоб продати ел.енергію Молдові ти знав???

    4. Якщо ти кажеш про надлишок на рівненській АЕС , то назви будь ласка цифри скільки вона виробляє е.енергії ,скільки ми споживаємо, і скільки надлишку. Напиши будь ласка в цифрах в мегаватах? Дай відповідь на це питання, і якщо можна звідки інформація

  3. Просто в інших областях,навіть в тих де було більше прильотів вимикають світло 8 є а 4 нема. А в нас це вже занадто. І розказують казки, що нам не виділяють. Ми чимось гірші за інші області?

   1. Навіщо ти пишеш цю херню? Звідки інформація? Ти хоча б поцікався, бо пиз…ти не мішки носити

    1. Представ собі! Поцікавився! Цікавився у Львівській! Там 8 через 4! А ти не напрягайся тут щось комусь доводити! І висловсюйся з повагою, а не як ти там написав пиз…ти, не треба так!

     1. Так так , а в Одесі взагалі невідключать

     2. А в нас в Ковелі як останні чотири дні нетак? Вдень взагалі майже не вимикають, максимум на дві години. Вимикають з дев’ятої вечора, коли час пік і невистачає потужності, саме ці нестачі покриваються за рахунок ТЕС

     3. Жора ти серйозно? Що ти мелеш дурне? В мене вимикають стабільно і більше навіть ніж на 4. Коли декому як ти кажеш на дві години,а декому взагалі не вимикають буває! Вимикають стабільно в мене! Один раз вночі не вимикали і коли обленерго написали що вдень графіків не буде. І це було аж один чи два дні! Вау!

     4. За ротом слідкуй чи ти бидло?
      Я не знаю як в тебе, і за тебе неговорю .
      На тій вулиці де я проживаю було так.

     5. Набери плешивому в Кремль поясни ситуацію, що ти невдоволений

 2. Нікого не потрібно звинувачувати в пожежі. Вони були, є і будуть. Треба господарям приділяти більше уваги до свого господарства, щоб виключити до мінімуму нещасні випадки.

 3. Електрики зобов’язані здійснювати технічне обслуговування щитових в багатоквартирних житлових будинках. За частую цього обслуговання зараз ні хто не проводить, що становиться причиною пожеж. Відсутні графіки проведення технічних обслуговувань.

  1. Позвони в ЖЕК і ти зрозумієш що там нема електрика якого можна визвати додом

 4. Перехідні процеси при включенні та відключенні можуть вивести з ладу підключені електроприлади.
  Відключайте частіше і частіше – ви наші роботодавці!

 5. Перетікання електроенергії йде звідти, де більше генерації туди, де її менше. З законами прирожи не поспориш. Так що розкажи казочки про непродаж Україною електроенергії своїй задниці.

   1. В Угорщину заходить і майже не виходить. На гроші перетворюється.

  1. Якщо все так то поясни якого чорта, уряд домовляється про імпорт додаткових 5 гігават, з Європи?

     1. Розпиши будь ласка в цифрах, і звідки інформацію черпаєш? Бо горлапаниш ти, а щось конструктивно пояснити з фактами ти можеш? Бо накидувати гівно на вентилятор то нескладно. Більш конкретики і фактів будь ласка

 6. Оце народ, таке враження що половина просто дебілів. Виходить це не кацапи винні, що б’ють по підстанціях світло є його просто продають. Що ви пишите, ви що недорозвинуті

  1. Його дають нам,но не стільки скільки іншим областям. Питання чому? Чому у Львівській дають 8 через 4? Чим наша область гірша?

  2. Всі ми знаєм добре хто винен у всьому! Не треба ображати інших, майте повагу! Скоро орків виженемо і все буде Україна! Слава Україні! Героям Слава!

    1. Уточнення
     Спочатку треба знищити внутрішнього ворога. І все буде світло

  3. Так продають подивіться які хабарі по 400000тисяч доларів і це під час війни цю владу нічого не міняе навіть смерть ігоре наших простих людей

 7. Жора, йди додому, буде батько тебе бити різкою по голові і по ногах, щоб дурного не говорив

 8. На Волинську область нічого закупляти не потрібно, генерації більш, ніж достатньо. А транспортувати електроенергію з Рівного до Молдови та Укгорщини і одночасно заживити західні області ресурсів не вистачає. Трохи через кацапських виблядків, трохи через відсутність необхідності таких запасів потужностей підстанцій та струмопропускної здатності ліній електропередач. Бо за нормальних обставин електропередавання на великі відстані не потрібне, в кожному регіоні є своя генерація.
  Відсутність дефіциту електроенергії підтверджуується періодичним невідключенням протягом діб. Інакше це було б неможливим.
  А також підтверджується доведеним лімітом не потужності споживання, а кількості електричної енергії подобово на міста (з нерівномірним розподілом, звичайно ж). Значить, генерація і струмопропускна здатність мереж західних областей має значний запас – адже лімітну кількість електроенергії можна спожити і за добу, і за півдоби…
  Загалом, час покаже

 9. Нова електроказка – не відключають, щоб виміряти споживання електроенергії. А дефіцит в мішок з локшиною засунули?

     1. Як ви покриєтете, те що ви ж тут дупи рвали про Одесу і про Львів?

 10. Професура скажіть будь ласка, за рахунок чого покривається дефіцит ел.енергії в час пік? Скажу вам за рахунок добротвірської тес. А скільки раз вже кацапи по ній били? Скажу вам мінімум три рази. АЕС не може швидко змінювати навантаження інакше буде вава така як в Чорнобиль. Це для тих грамотіїв які розказують про рівненську АЕС.

  1. Рівненська АЕС недовантажена, лінії з підстанціями практично цілі на Волині та Рівненщині, а ми без світла. І ти ще, патікус, захищаєш свого Хазяїна, лижеш йому дупу до блиску.

   1. Доречі з тобою все ясно бо Вася це діагноз. Як на мене то мозок в тебе недовантажений. Виходить що рівненська АЕС тільки на західну Україну працює на я правильно розумію?

   2. Для таких як ти ссилки скинув, а ти можеш скинути ссилки звідки брав інформацію? Щоб підкріпити свій словесний понос

 11. Все я зрозумів шановні завдяки вам. Війни у нас немає нам брешуть ,щоб продати ел.енергію.
  Це не кацапи б’ють по нашій енергетичній інфраструктурі. У нас все добре ел.просто продають війна відсутня вас розводять

  1. Що на цьому місці де конкретика аргументи закінчились?
   Коли ти пишеш цю дурню, то тебе Кремль в рублях фінансує?

   1. А де твій аргумент, шісточко задрипана? Чому не вирубають споживачів цілими РОБОЧИМИ днями, коли перевіряючі приїжджають? Куди дефіцит втікає? Га?

     1. А на питання відповіді – НЕМА!

    1. Звідки то ти про перевіряючи знаєш? З ними був? І знову ти все знаєш, що в саме ці дні невимикали

     1. Знаю точно – точніше не буває

    2. Для таких як ти які плещуть язиком, і не можуть скинути ні одної ссилки, я прикріпив ссилки по яких можна зайти і подивитися, і зрозуміти звідки я в беру інформацію

 12. І як то не виключали світла протягом деяких днів, навіть робочих, коли перевіряючі з Києва приїжджали у Волиньобленерго? Такого бути не могло, бо шмигаль призначив дефіцит на Волині! Це нам всім напевно приснилось, що не виключали…

  1. Скажи звідки ти знаєш, що там призначив шмигаль? Скажи де я це можу переглянути буду вдячний

    1. Та мені насрати на те обленерго просто коли я у вас прошу ссилку на інформацію нівкого нічого немає. Зате всі знають про надлишки ел.енергії хоча навіть цифр незнають ні скільки виробляє, ні скільки споживаємо, ні принципу роботи АЕС.
     Зате будуть росказувати , що там шмигаль написав, таке враження що сидить людина зі шмигалем в одному кабінеті.

     1. І хто тобі премії дає? Севідов чи бойко?

    2. Ну так дай ссилку!!!!!
     Ти ж сам, я більш як впевнений, десь це чув але незнаєш де. А якщо знаєш то будь ласка просвіти я ж не проти.

 13. Жора ти там десь питав чи я перевіряв інфу в інших областях…так от тільки що навіть по ТСН сказали що в Одесі світло старались подавати як могли, і люди мали там світло по майже 19 годин на добу.

  1. А не цікавився як подали? А те що що турки дали дві морських мобільних турбіни на 5 мегават то це нічого?

  2. Нерозумію чому не можу вставити ссилку, перейди на сайт слово діло, або на суспільний ти побачиш станом на 5 лютого ситуацію зі світлом в Одесі. 12 годин немає, дві години є, але це станом на 5 лютого. Так хто з нас неправий?

   1. На посьмиховисько виставляють себе такі як ти. Які навіть я думаю незнають принципу роботи АЕС .

     1. Якщо ти вчився в університеті то мав би вивчати фізику. А там є цей розділ і в наш час люба людина може погуглити, якщо звісно вона хоче щось для себе знати, але я думаю це не про тебе

   2. Будь ласка ссилки таким як ти накидав.
    Так хто з нас двох посміховисько?
    Такі як ти все що можуть це обісрати других, без фактів, взагалі без нічого, бо тобі ж складно погуглити, чи передзвонити знайомим поцікавитись.

 14. Взагалі то я до обленерго в житті відношення немав. Просто мені цікаво звідки у вас така інформація? Це на тому рівні коли я чув як жіночки знають, що у нас в Ковелі, що деякі під’їзди скинулись і по 500 грн і їм невідключають.

 15. Кому не лінь введіть” відключення світла Одеса лютий 2023”’ зайдіть на слово та діло або суспільний і побачите ситуацію 10-12 год немає 2-4 світло є. Правда це станом на 5 лютого.

 16. Ще по Львову вам скинути? щоб ви побачили бо ж вам складно.

  От так у нас все десь чув, десь бачив, а що бачив, а що чув доторочити не може. Я вам ссилки скинув тепер ви

 17. Тепер чекаю від наших балаболів ссилки, де там Вася, де анонім. Я вам скинув звідки я наприклад взяв інфу, а то тут є знатаки які знають дві пташки жабу і мишу і будуть волати . Я те що писав підкріпив ссилками, де будь хто може зайти і подивитися.
  Чекаю ссилки на інфу від наших всезнаючих, по Львову і по Одесі, по шмигалю, по перевірках. Бо коли хочеш, перевірити інфу то починається, що я троль обленерго.
  Давайте балаболи ссилки, бо язиками своїми то ви як баби плещите, а дати ссилку чи аргумент то язик у сраці.

  1. І куди ж то раптом, в один день щез Дефіцит? Почив у Дияволі, бідолаха? Не вийшла комедія…

   1. Те що вже кацапи більше місяця не б’ють по розподільчих підстанція на Волині , це ж для таких як ти не аргумент. І те що уряд домовлявся за імпорт 5 гігават з Європи це теж не аргумент.

  2. Дефіцит заліз в сраку і ти став відпрацьованим матеріалом. Фініта ля проект “жора”…

   1. Це все що ти мудак можеш сказати! Для таких окунів я кидав ссилки, тільки модератори їх видалили.

   2. Почитай коли аварійно вимикається реактор, це коли б’ють по розподільчих станціях, скільки треба часу щоб його підключити, і отримати ту саму потужність. Щоб невиглядати смішно так як ти

 18. Нерозумію навіщо модератори видалили ссилки. Щоб тупа худоба могла зайти подивитися, і щоб люди побачили, що воно не більше ніж балабол

  1. Я вас 100 раз просив просто дати ссилку, а аргумент фраза знаю точно, або точніше не буває.

 19. Це все що ти мудак можеш сказати! Для таких окунів я кидав ссилки, тільки модератори їх видалили.

 20. Модератори не видаляйте ссилки щоб люди могли побачити, хто інформацію бере по плітках, і хто своїх слів підкріпити неможе нічим ,окрім фраз знаю точьно, або точніше не буває.

 21. Тебе точно якийсь севідов або продавець генераторів виставив на посміховисько. Ти вже й модератору набридло. Трясешся в істериці від безсилля, не можеш аванс відпрацювати.
  Дай тобі офіційну ссилку… Та підітрись офіційною, в неї стільки правди, скільки й у методичці, яку ти цитуєш.
  Не вийшла авантюра, тільки троха генераторів в рази дорожче вдалося продати.
  Так що поістери собі тихенько і засохни, відпрацьований матеріале…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X