Суд закрив справу за фактом побиття у Ковелі неповнолітнього

23.07.2022 11:35

45-річний ковельчанин, учасник бойових дій, раніше не судимий, обвинувачувався в тому, що під час конфлікту із малолітнім, заподіяв останньому легких тілесних ушкоджень.

Про це йдеться в ухвалі Ковельського міськрайонного суду від 20 липня.

Інцидент трапився близько 14 години 13 квітня цього року у Ковелі на території школи №2.

Чоловік був одягнений у камуфляж, однак відношення до військової служби не має. Правоохоронці його затримали.

Ковельське районне управління поліції розпочало кримінальне провадження за фактом нанесення тілесних ушкоджень неповнолітньому.

У підготовчому судовому засіданні 20 липня законний представник потерпілого – бабуся, яка є опікуном малолітнього, заявила клопотання про відмову від обвинувачення та просила закрити кримінальне провадження на підставі пункту 7 частини першої статті 284 Кримінального процесуального кодексу України.

Представник органу ювенальної превенції, педагог, представник Служби у справах дітей не заперечили проти заявленого клопотання.

Прокурор, зважаючи на форму обвинувачення (приватне обвинувачення) висловила думку про наявність підстав для закриття даного кримінального провадження.

Обвинувачений у поясненнях вказав, що із потерпілим є сусідами, провину свою визнає, щиро сподівається на можливість спокутувати її перед потерпілим, його бабусею; просив вибачення.

Головуюча у справі суддя Юлія Волкова постановила кримінальне провадження закрити.

Поділитися:

Коментарі

  1. бабла заплатив бабі дофіга і все. А я думаю, все одно хай би посидів рік чи два, розуму хоч трохи було би. Завжди все бабками рішають

  2. Батькі дитини де ваш розум ви взяли гроші і він хер розкаявся !!! А дитини травма на все життя !!! Чи зара гроші важливіші здоровя? А таку сволоту як він нема чо шкудувати ! Добре що ваша дитина осталася жива і некаліка! А другою.жертвою може не все так легко обійтися Побійтеся бога!

  3. Від його розкаяння дитині не гірше не легше!А за ст.477 КПК України суд не міг поступити інакше.Бабуся вчинила на власний розсуд…так,можливо і відшкодував лікування і так заплатив,чим це йому не покарання?

  4. Зара за гроші мона робити що душа бажае і нічого небуде ганьба нашій Країні і родичам дитини позор

  5. Якби то вже батьки кричали , чи не дай Бог били дитину, то соціальні служби би сім‘ю закулупали. А так херач чужих дітей вдоволь…

  6. Позор нашій Україні до чого світ котиця а бабця в цієї дитини якась хвора на голову чі гроші? Подавати тре на службу

  7. Позор нашой нації до чого світ котиця а бабця в цієї дитини якась хвора на голову чі гроші? Подавати тре на службу

  8. Якщо вона так дітей “захищає”, то якої справедливості можна від неї чекати дорослим?

  9. Таких вооїнів треба карати. І взагалі має бути психіатрична експертиза, дурдом його чекає.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.