Суддя з Ковеля подала у відставку і отримала 710 тисяч гривень зарплати

31.01.2022 13:16
Ірина Логвинюк

Суддя Ковельського міськрайонного суду Ірина Логвинюк подала заяву про відставку.

Заява була задоволена на засіданні Вищої ради правосуддя, яке відбулося 13 січня цього року.

24 січня 2022 року Ірина Логвинюк повідомила в Єдиному державному реєстрі декларацій про суттєві зміни в майновому стані. У розділі «Доходи» вказала, що 19 січня отримала заробітну плату за основним місцем роботи – 710 899 гривень.

У 2021 році вона двічі повідомляла про суттєві зміни в майновому стані – отриману зарплату: від 31 березня – 181 818 грн, від 3 червня – 131 692 грн.

Загалом же отримала заробітну плату в сумі 1 114 194 грн (в середньому в місяць – 92 849,50 грн).

У декларації про доходи за 2020 рік Ірина Логвинюк зазначила, що має дві квартири у Ковелі (39,70 кв. м; 65,10 кв. м. – у спільній власності) і три земельні ділянки: дві у Ковелі (500 та 250 кв. м, остання – в оренді) та у селі Колодяжне Ковельського району (579 кв. м).

Вона задекларувала у своїй власності три об’єкти незавершеного будівництва у Ковелі: квартиру (55,3 кв. м), гараж (20,7 кв. м) та господарську будівлю (36,7 кв. м). Вказала, що володіє легковим автомобілем «Opel Zafira» (2006 року випуску).

«Opel Zafira», 2006 р. в. / Фото ілюстративне
Поділитися:

Коментарі

 1. Досить корумпована суддя була. Деколи ухвалювала рішення, які взагалі нічого спільного з законом не мали. Читаєш таке рішення судді Логвинюк, і очі на лоба лізуть, звідки вона таке взяла.

  1. Знали б ви її краще – не писали б такого! Ця людина ну точно з корупцією не має жодного спільного! Таких ще пошукати треба!

   1. Може, не знаєте, як з потенційними порушниками ДТП, у присутності адвоката, зустрічалася в поза судовому засіданні – в барі… Як звільняла сина однокласниці від криміналу за вчинене ДТП? Чи розповісти, як три роки Логвинюк І. “тягнула” Кримінальне провадження, поки обвинувачений не вмер, так і не ухваливши вироку (Може того і “Звалила” у відставку?) Чи, як дочку у Ковельський суд вперла (Може для й для доці Конашук М. і звільнила, місце судді)… Якби ті Мільйони їй на сухарі, в буцегарню… ОТО БУЛА Б ПРАВДА і правосуддя, боже… Хоч і слинить Логвинюк І. хрести, по церквах РП.

 2. Бардак в країні і нічого білтше! Таких перекосів не має бути апріорі!!!

 3. Це все брехня, Дуже Хороша людина, дай Бог побільше таких справедливих суддів, то може б в країні був би порядок!!!

 4. Ця людина-скотина, за 935 гривень, людину присудила на позбавлення волі і в розшук, а сама жирує. Надіюсь вона за всі незаконні справи і хабарі кимось буде наказана.

 5. Нарешті пішло вже те сало з суду! Тупа і нерозумна суддя – мій про неї висновок. ЇЇ рішення завжди були з граматичними і стилістичними помилками. У суді дівчата казали, що вона сама їх писала, нікому не довіряла. Деколи стидно було читати. Низький рівень неосвіченої судді, яка приймала рішення всупереч закону. Я думаю, що вона добре знає, за які справи в пеклі горітиме… Ті люди, з яких вона познущалась, їй цього не пробачать… Закон є закон, але совість треба ще мати. У неї її не було! Скотина.

 6. Останнім часом вона пішла буром проти самого приватбанку, щось там не поділили. Може, через це її пішли у відставку

 7. Підскочив, як ніби на голку сів я,
  Як взнав, що пішла у відставку Суддя.
  Ну хто ж тепер нерви нам буде мотать?
  Нам всім буде довго Її не хватать…

 8. Справедлива була суддя,неугодна для тих,хто не зміг її підкупити.

  1. не дуже то її і підкуплювати було треба – вона й так хазяїна знала, проти влади не йшла.

 9. Хто любить котів, той не любить людей пише:

  Тепер буде котиків і кішечок пестити. Там у неї в хаті цілий кошачий зоопарк…

 10. Хай доля їі покарає “справедливо” за протизаконні тупі рішення, які були точно не на користь простих людей

 11. От якби решта суддів прочитали ці коментарі, зробили б висновки, щоб потім про них таких дописів не було.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *