Судять впливову кухарку-діловодку з Ковельського територіального центру комплектування

12.02.2024 о 16:28 · 2 хв читання
Фото: ТРК «Аверс»

Впливова кухарка з Ковельського РТЦК. Жінка і встигла борщів наварити для працівників центру комплектування, і взялася повпливати на потрібних людей. Звісно, не за «дякую». Так вважають військові прокурори. Тепер вирішують, як її покарати.

У травні минулого року працівницю районного терцентру комплектування затримали «на гарячому», – йдеться в сюжеті ТРК «Аверс».

Жінка працювала в Ковелі в місцевому РТЦК кухаркою та позаштатним діловодом. Її затримали в салоні краси. Пані навідалася туди не по послуги, а щоб отримати 600 доларів. Її звинувачують у зловживанні впливом. То що ж могла наобіцяти кухарка-діловод із військовими зв’язками?

Будучи відповідальною за ведення загального діловодства та здійснення контролю за вхідною кореспонденцією, в період часу з 21.02.2023 до 18.05.2023, діючи умисно, з корисливих мотивів, з метою особистого збагачення, одержала для себе неправомірну вигоду в розмірі 600 доларів США за вплив на прийняття рішення службовими особами щодо видачі тимчасового посвідчення військовозобов’язаного та встановлення мінімального розміру штрафу за несвоєчасну його постановку на військовий облік

– вказано в ухвалі суду

Через кілька місяців справа опинилася на столі в ковельських суддів. Працівниця ТЦК ризикувала отримати штраф у розмірі від 34 тисяч до майже 94 тисяч гривень, або сісти у в’язницю на термін від двох до п’яти років.

У суді інформували, що жінка пішла на угоду з прокурором.

Між прокурором та обвинуваченою досягнуто угоди про визнання винуватості. Ця угода складена в письмовому вигляді та подана для затвердження. Суд вирішує питання про затвердження або про відмову в затвердженні цієї угоди. Кінцевого рішення ще не прийнято

– прокоментувала суддя-спікер Ковельського міськрайонного суду Іванна Окостень

Згідно відкритих даних сайту Судової влади України, обвинуваченою у справі №159/4801/23 є Олексюк Руслана Валентинівна. Справу розглядає суддя Ковельського міськрайонного суду Сергій Панасюк.

Вам може бути цікаво
Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (7)
  1. Є прокурор, адвокат, правильні
    бумаги і суддя прийме рішення
    мінімальне, або нижче ….
    Таке було, це не перша угода
    з прокурорами-хабарниками.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X