Судили молодика, який на дискотеці у Голобах побив ді-джея

02.06.2020 о 13:30 · 2 хв читання

Під суд пішов уродженець смт. Голоби, який ще у вересні 2019 року у Голобському будинку мистецтв під час дискотеки похуліганив через те, що йому не зволили ввімкнути свою музику із телефону.

Про це пише інформаційне агентство «Конкурент» з посиланням на вирок Ковельському міськрайонному суду від 29 травня.

З’ясувалося, що волинянину не подобалася музика на дискотеці, тому він вирішив ввімкнути свою, однак йому це не дозволили зробити. Тож юнак наніс раптовий удар в голову ді-джею, в результаті чого останньому було спричинено тілесні ушкодження у вигляді закритої черепно-мозкової травми зі струсом головного мозку та переломом скулоорбітального комплексу праворуч з поширенням на основу черепа, перелому правої верхньощелепової кістки зі зміщенням, параорбітальної гематоми справа, які відносяться до тяжких тілесних ушкоджень за ознакою небезпеки для життя в момент заподіяння.

Волинянин визнав свою вину та відшкодував збитки потерпілому.

У результаті суд визнав юнака винуватим у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 296, ч. 1 ст. 121 КК України (Хуліганство та Умисне тяжке ушкодження), і призначив йому покарання у виді 2 років обмеження волі та 5 років позбавлення волі.

А на підставі ст.ст. 75, 76 КК України, звільнив волинянина від відбування призначеного покарання з випробуванням, якщо він протягом 1 року 6 місяців не вчинить нового злочину.

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X