Судили пенсіонера з Ковеля, який потягав за вуха чужу дитину

Інспектором сектору превенції Ковельського відділу поліції було складено протокол на 63-річного ковельчанина за фактом дрібного хуліганства.

У протоколі про адміністративне правопорушення зазначено, що чоловік о 13-й годині 12 серпня цього року в Ковелі на вулиці Театральній на подвір’ї будинку № 26 образливо чіплявся до малолітнього хлопця, шарпав його за вуха.

У судовому засіданні, яке відбулося 17 вересня, пенсіонер пояснив, що на прибудинковій території він по периметру висадив та доглядає фруктові дерева. Сюди часто приходять підлітки з інших будинків. В обідню пору побачив компанію хлопців з іншого двору, двоє з яких були під деревом, а третій – сидів на груші. Чоловік, піклуючись про дерева, якими опікується, розігнав їх.

Зі слів пенсіонера, коли той хлопчик, що був на дереві, зліз, то він, будучи дуже злим, емоційно взяв його за вухо з виховною метою і запитував того, чи йому боляче, наголошуючи, що так само боляче і дереву. Згодом до нього підходили батьки дитини, однак порозуміння з ними він не досягнув, так як вони викликали поліцію.

Виходячи з пояснень громадянина та матеріалів справи, вбачаю ознаки кримінального правопорушення (проступку), зокрема, передбаченого ст. 123 КК України, чи ст. 125 КК України, чи ст. 126 КК України, з врахуванням та у залежності від конкретних обставин події, що можуть бути з’ясовані лише в ході досудового розслідування (дізнання). Відтак наявність зазначеної обставини робить неможливим розгляд даної справи про адміністративне правопорушення у відповідності до вимог КУпАП, а складення інспектором вказаного протоколу про адміністративне правопорушення є передчасним

– йдеться у постанові суду

Суддя Ковельського міськрайонного суду Ірина Логвинюк постановила справу передати до відділу поліції, як органу досудового розслідування.

Фото ілюстративне


Вам може бути цікаво

102-річна жителька Ковельщини на свято отримала допомогу

Колишня суддя з Ковеля збільшила собі пенсію через суд

За крадіжку телефону неповнолітня отримала рік умовно

Підлітка з Ковеля судили за п’яну шарпанину з поліцією

Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.