Судили тренера-викладача з плавання, який їздив до Луцька викрадати автомобільні ковпаки

28.06.2024 о 10:26 · 2 хв читання

У січні 2024 року в Луцьку було зафіксовано дев’ять випадків крадіжок автомобільних ковпаків. Викраденням займався у позаробочий час тренер-викладач з плавання Ковельської комплексної ДЮСШ імені Євгена Кондратовича Дмитро М.

Про це йдеться у вироку Луцького міськрайонного суду.

Починаючи з 11 січня, до поліції почали надходити повідомлення від мешканців спальних районів обласного центру про викрадення ковпаків з їхніх автомобілів. Правоохоронці відкрили кримінальне провадження та розпочали розслідування.

Ковельчанина, який приїжджав до Луцька на такий незаконний промисел, правоохоронці затримали 31 січня. Під час перевірки у його авто виявили викрадені рано-вранці автомобільні ковпаки.

Суд врахував, що обвинувачений раніше не судимий, вперше притягується до кримінальної відповідальності, свою вину визнав повністю, щиро розкаявся у вчиненому, має постійне місце проживання, працює, за місцем роботи характеризується виключно з позитивної сторони, має ряд нагород, дипломів та подяк в роботі, добровільно відшкодував завдані збитки потерпілим і останні у своїх заявах не наполягають на призначенні суворого покарання обвинуваченому, разом з тим, підсудний надалі зобов’язався дотримуватись бездоганної поведінки.

Дмитра М. суд визнав винним у вчиненні злочину в умовах воєнного стану, передбаченого ч. 4 ст. 185 КК України. Йому призначили п’ять років позбавлення волі, які замінили на один рік шість місяців іспитового строку.

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (3)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X