Священник московського патріархату судиться з батьком загиблої на війні медички

30.10.2022 15:08

У селі Обенижі Ковельського району священник УПЦ московського патріархату Святослав Чижук судиться з батьком загиблої на війні медикині Олени Созонюк.

Про це повідомляє Волинська Служба Новин з посиланням на сестру загиблої Ольгу Созонюк.

Зі слів жінки, священник звинуватив її батька, що буцімто через нього втратив церкву і тепер через суд намагається отримати гроші. Церква цього села нещодавно перейшла до ПЦУ.

Наразі тривають судові засідання. Наступне заплановане на 3 листопада.

Ольга Созонюк розповіла, що священник заявив, нібито її батько побив його. Проте у нього не було ні побоїв, ні синців.

Священник сказав, що ми отримали гроші за мою сестру Созонюк Олену, яка загинула на війні, то можемо заплатити. Коли Олена була жива і приїхала в село останній раз, він до неї сказав: «Ти ще жива?!» Вона особисто мені казала це при житті! Ким треба бути, щоб таке сказати?! Тепер він судиться з моїм батьком. Сказав: «Ти ж за доньку отримав гроші, можеш мені і виплатити, я ж не боюся нікого і нічого навіть Бога!»

– розповіла сестра загиблої

Жінка говорить, що влітку священник вдарив по голові побратима сестри, який був після після контузії, і кричав: «Я рускій поп, вдар мене, я ж за рускій мір».

Моя сестра загинула за Україну, а тут з членів її сім’ї «рускій поп» хоче нажитися грошима. В неї дитина сиротою лишилася. Чижук жив у селі уже 20 років і чудово знає, що мій батько після війни в Афганістані емоційний, але і далі таке робить, і називає себе священником. Як люди далі можуть до нього ходити, копати йому картоплю і прославляти руского попа, коли в Україні війна?

– ділиться Ольга

Також вона зазначає, що при зміні церкви на українську він відкрито заявляв: «Виженете мене, на ваші хати бомби полетять», а одна з його прихожанок сказала, що як прийдуть чечени, то моїй мамі першій відріжуть голову, бо її дочка в лавах армії.

Зазначимо, що наразі Ковельський міськрайонний суд розглядає дві кримінальні справи, де потерпілим є згаданий Святослав Чижук.

Василя Созонюка обвинувачують у завданні йому легких тілесних пошкоджень, а в іншій справі Валерія Зубчука – у побоях та мордуванні.

28-річна бойова медичка 14 ОБМр Оленою Созонюк загинула на війні 3 вересня, рятуючи життя побратимів. Вона стала до лав українського війська ще у 2015 році. 8 вересня її поховали у селі Обенижі Ковельського району.

У військової залишилася трирічна донечка.

Також нагадаємо, що 5 серпня громаду ПЦУ села Обенижі зареєстрували. Коли постало питання відчинити храм та дати ключі, отець Святослав Чижук всіляко обзивав парафіян і священника новоствореної громади.

Перед цим місцевий священник Святослав Чижук перешкоджав богослужінням новоствореної громади ПЦУ: організовував відрізання ліній електропередач, вигукував під час богослужінь, вішав замок на ворота церковного подвір’я.

Поділитися:

Коментарі

 1. міх на голову та забити всіею громадою все село не посадять а воно падло живе ще й локацію буде передавати на ваші хати

  1. Якби у нас були правоохоронні органи на місці, то така гидота по волі б не ходила

 2. Причина смерті ряженого працівника фсб – патологоанатомічний розтин

 3. І як таку тварину в рясі земля носить? Здохни повільно, в страшних муках, підоре! Горіти тобі в пеклі!

 4. А Бог все бачить …i мовчить..але робить праве дiло..а тих ,хто закликае до вбивства….Бог визначить, бо берете на себе тяжкий грiх..а Бог единий..

 5. Петре..ти подивися на тих,в золотих рясах,в Киевi,якi iздять на 600 мерсах, Бмв..чим вони кращi вiд iнших.Яку бiйку вчинили.коли журнал icти хотiли розказати людям правду про iхню роботу.

 6. Попівське ремесло дуже помагає в житті, але тільки одному попу. Всі інші – дурні, які їм гроші носять…

 7. Всі хто ходить та підтримують московських попів мають згинути з терен України…

 8. Читаєш подібні коментарі, таке відчуття ніби попав в логово сатани: одна злоба, ненависть, хула, прокльони… Та й власне, яка публікація, такі й коментарі. Одним духом писані.

 9. Упокой господи всіх московських сраколизів з УПЦ МП ДО СЬОМОГО КОЛІНА,зроби так щоби вони повиздихали разом з Гундяєвим та Путіним

 10. Кожен московський піп є Путінське падло-цок у лобок та в порвану торбу….

 11. А чому СБУ не займається такими попами та прихожанами??? Чи це просто комусь такі вигідні???

 12. Тому що всі свої- московські колаборанти пописька теж кум сват свояк -мочити московитів.Хоча вони скажуть по ФСБшним норативам що це гонєніє істинной вєри

  1. Та як же вони повиздихують, коли їм владні структури ретельно сраки вилизують і пилинки здувають

 13. Рясу на голову -копняка під сраку і за руським кораблем…ДЛЯ ПОПІВ УПЦ МП

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *