ТОП-підрядника з ремонту доріг шість разів судили у Ковелі за невчасне декларування

05.04.2023 о 17:55 · 3 хв читання
Фото ілюстративне

Головного підрядника з ремонтів і утримання волинських доріг, директора компанії «Волиньдорбуд» Василя Карача вкотре оштрафували за невчасну звітність перед податковою. З 2021 року за недекларування податку на прибуток фірми і сплату його з запізненням він шість разів потрапляв під суд.

Про це йдеться у постановах Ковельського міськрайонного суду, які винесені впродовж 2021-2023 років, – повідомляє Центр журналістських розслідувань «Сила правди».

Товариство з обмеженою відповідальністю «Волиньдорбуд» створене у 2019 році. А наприкінці 2021-го підприємство вже почало отримувати багатомільйонні підряди з ремонту місцевих автодоріг залишивши позаду імениті фірми. У воєнному 2022-ому «Волиньдорбуд» був беззаперечним лідером, освоївши на ремонтах і утриманні волинських автошляхів майже 203 мільйони гривень.

Цікаво, що ця успішна дорожня організація не має ні власного офісу, ані техніки. Майже все необхідне орендує, так би мовити, в конкурентів.

«Волиньдорбуд» пов’язують з народними депутатами від Волині Ігорем Палицею та Степаном Івахівим. Її засновники Руслан Курило та Юрій Романко раніше працювали у компаніях олігархів. Для виконання багатомільйонних підрядів фірма орендує майно за взаємовигідними договорами у ТОВ «Буковель», яке безпосередньо пов’язане з сім’єю Ігоря Палиці.

Ігор Палиця розповідав на форумі прихильників своєї партії, що знайшов спільну мову з Івахівим. Фото із сайту volynpost.com / Джерело: Сила правди

Схоже, свого бухгалтера у ТОВ «Волиньдорбуд» теж нема.

У 2021 році суд двічі притягав до адміністративної відповідальності директора підприємства Василя Карача. Перший раз за запізнення з оплатою податку на прибуток в сумі 13 мільйонів гривень. Вдруге – за його невчасне декларування. В обох випадках порушник відбувся штрафом розміром у 85 гривень. 

У 2022-му ситуація повторилася. Василь Карач несвоєчасно подав декларацію на прибуток і відомості про доходи фізичних осіб та знову потрапив під суд. За одне з порушень керівника підприємства покарали попередженням, а в іншому випадку довелося заплатити ті ж 85 гривень.

У 2023-му році очільник «Волиньдорбуду» вже встиг двічі потрапити під суд через неподання декларації з податку на прибуток. Вину визнав і знову був покараний штрафом у розмірі 85 гривень. Жодного разу чоловік до суду не з’явився. Пояснюючи причини порушень апелював до збоїв в мережі, війни і відсутності коштів на рахунках.

Центр журналістських розслідувань «Сила правди» звернувся за коментарем до директора компанії ТОВ «Волиньдорбуд» Василя Карача, аби почути його версію систематичного неподання декларацій про прибуток, але спілкуватися чоловік не захотів:

На якісь такі питання можете подавати офіційний лист і отримаєте офіційну відповідь 

– сказав Василь Карач

Раніше журналісти писали, як фірма з орбіти місцевих олігархів освоює кошти на ремонтах волинських доріг.

Публікація за темою: Місцеві дороги і війна: ініціативу захопило дітище Палиці-Івахіва і освоює бюджетні мільйони

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (5)
  1. точно так же як і Верес. Головне бабло носити куда треба.

  2. А Бойко он прислав платіжку за березень, просто жах якщо перемножити тариф на кількість спожитого тепла сума получається меньша ніж вказано до сплати. Отака математика

    1. Чим безплатніші дрова, тим більші суми в платіжках. А дерева в місті в черговий раз покалічили…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X