Три села на Турійщині не мають протипожежного водопостачання

25.11.2016 о 13:50 · 1 хв читання
Фото ілюстративне

Стан готовності житлово-комунальних та дорожніх служб, енергетичного комплексу Волинської області до роботи в складних погодних умовах обговорили під час засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, під керівництвом першого заступника голови облдержадміністрації Олександра Степанцова.

Про це йдеться на сайті Турійської райдержадміністрації.

Про стан джерел зовнішнього протипожежного водопостачання на території області повідомив заступник начальника управління ДСНС України у Волинській області Віктор Милостивий. Відтак, він зазначив, що з початку року на території області виникла 1101 пожежа, внаслідок яких загинуло 24 людини.

Упродовж 2016 року було проведено ряд заходів щодо покращення стану протипожежного водопостачання на території області, серед них: проведення місцевими органами влади та підприємствами балансоутримувачами перевірки та інвентаризації джерел зовнішнього протипожежного водопостачання; ремонт вуличних пожежних гідрантів; обладнання водонапірних веж для збору води; розглянуто питання відновлення джерел протилежного водопостачання у сільській місцевості.

Однак у Турійському районі у трьох населених пунктах – в селах Молодівка, Осьмиговичі, Серебряниця – досі відсутні джерела протипожежного водопостачання.

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X