У Білорусі затримали двох мешканців Ковельського району, там кажуть, що вони – «диверсанти»

21.02.2024 о 10:46 · 2 хв читання

У випуску новин на одному із телеканалів Білорусі повідомили, що в рамках оголошеного в прикордонному районі республіки режиму контртерористичної операції, білоруські силовики, мовляв, піймали українських громадян, які нібито перекидали вибухівку для здійснення диверсій на території росії та Білорусі.

Оприлюднено навіть відеозапис допиту українців, які родом із селища Стара Вижівка Ковельського району – батько і син Сергій та Павло Кабарчуки. У одного із них синець під оком. Можливо, до чоловіків застосовувалися тортури. Вони сказали, що їх завербували наші спецслужби для того, аби перекинути через кордон вибухівку та комплектуючі до зброї у Білорусь, – повідомляє ВСН.

Журналісти ВСН вирішили поцікавитися у Старовижівській селищній раді, чи дійсно такі чоловіки, проживають у громаді та чи чули там про цю всю ситуацію.

Заступник Старовижівського селищного голови Юрій Кудацький у коментарі виданню повідомив, що дійсно Сергій та Павло Кабарчуки проживають на території громади.

Так, дійсно, вони тут проживають

– сказав він

Загалом щодо цієї ситуації, яка виникла на території Білорусі у селищній раді поінформовані, але ніяких коментарів на цей рахунок давати не хотіли, адже не уповноважені це робити.

Так, дійсно, ми знаємо про цю ситуацію

– зазначив Юрій Кудацький

Журналісти ВСН звернулися за коментарем в Управління СБУ у Волинській області. Там дали зрозуміти, що не вербували волинян для сприяння здійснення диверсійної діяльності на території Білорусі та росії. Хоча офіційно коментувати не стали, посилаючись на те, що подібну дезінформацію не коментують.

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (5)
    1. Тряпка ти довго думала, щоб цю маячню написати? По твоїй курячій логіці, і Бучі не було це все постановка правильно лушпайка ти зателепана?

  1. Білоруси кажуть, злі біндеровці 3м води вплав з рюкзаками, щоб нашкодити. Причому старшому 61 рік. Лукашу доложили, міри прийняли, затримали, фінгал поставили. Горжусь такими. А якщо попруть 30 ти річні, піндець

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X