У кафе ковельчанку сильно штовхнули, вона вдарилась головою і втратила свідомість

25.09.2022 12:14

У кафе «Текіла», що у Ковелі на вулиці Варшавській, мешканець села Кричевичі Ковельського району Сергій Кубський відмовився оплатити замовлення, силою відштовхнув ковельчанку, яка вдарилась головою об підлогу та втратила свідомість.

Про це йдеться в ухвалі Ковельського міськрайонного суду.

Досудовим розслідуванням встановлено, що 29 серпня 2021 року близько 3-ої години ночі у кафе «Текіла» на прохання працівника даного закладу оплатити замовлення Кубський у категоричній формі відмовився це робити та двічі демонстративно розірвав надані йому рахунки.

Владнати ситуацію вирішила 46-річна ковельчанка, але Кубський в присутності значної кількості відвідувачів висловився на адресу жінки образливими та нецензурними словами, схопив її руками за передпліччя і штовхнув в стіну, внаслідок чого вона вдарилась в бетонне покриття головою, а потім повторно штовхнув. Внаслідок останнього поштовху жінка впала на плиткове покриття підлоги, вдарилась об нього головою та втратила свідомість.

Працівники кафе були вимушені викликати наряд поліції та швидку медичну допомогу. Роботу закладу передчасно припинили.

Згідно судово-медичної експертизи, в результаті хуліганських дій потерпілій спричинено тілесні ушкодження у вигляді закритої черепно-мозкової травми з струсом головного мозку.

Відносно Сергія Кубського поліція відкрила кримінальне провадження за частиною першою статті 296 КК України (грубе порушення громадського порядку з мотивів явної неповаги до суспільства, що супроводжувалось особливою зухвалістю (хуліганство).

Обвинувальний акт, затверджений прокурором Ковельської окружної прокуратури, надійшов до суду ще у жовтні 2021 року.

Нещодавно у судовому засіданні представник потерпілої – колишній працівник Ковельської міжрайонної прокуратури Олександр Борщ подав від неї заяву з проханням звільнити обвинуваченого від кримінальної відповідальності у зв’язку з примиренням сторін, і що вона не має до нього претензій.

Запобіжний захід щодо обвинуваченого не обирався. Цивільний позов не заявлено.

Суддя Ковельського міськрайонного суду Юлія Шергіна постановила звільнити Сергія Кубського від кримінальної відповідальності та закрити провадження у справі.

Поділитися:

Коментарі

  1. А що, для цієї забігайлівки комендантської години не існує? У неї якісь пільги від міської влади? Скільки власнику це коштує? Хто знає- поінформуйте.

  2. В царські часи існував в Ковелі такий СЛОВЕСНЬІЙ СУД. він всі справи вирішував на протязі 8 днів без великих бумажних оформлень. Правда це стосувалось більше торгових справ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *