У Ковелі аматорський театр-студія зробив свято дітям непростої долі

29.12.2020 16:01

З ініціативи міської служби у справах дітей, за участі акторів аматорського театру-студії «10 ряд 10 місце» (керівник Альона Малюга-Мельникова) для дітей з сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах, у Палаці учнівської молоді було організоване новорічне свято з іграми та забавами.

Казкові герої та дітвора змагалися між собою у мистецтві співати, танцювати, відгадувати загадки, долати перешкоди, – повідомляє служба у справах дітей виконавчого комітету Ковельської міської ради.

На завершення веселого та захоплюючого дійства хлопчики й дівчатка отримали подарунки, придбані за кошти міського бюджету.

Щиро вдячні усім, хто відгукнувся на пропозицію служби у справах дітей та міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, не залишити поза увагою юних ковельчан, які її потребують. Чуйні люди подарували малечі радість спілкування та надали допомогу.

Нехай магічна чарівність Новорічних свят наповнить ваші оселі та серця. Радості, злагоди, щастя вам і вашим рідним! – йдеться у дописі

Фото служби у справах дітей

Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *