У Ковелі безкоштовно перевірятимуть слух

20.09.2020 10:41

Лікарі запевняють, що в 60% випадків повної втрати слуху можна запобігти, якщо вчасно поставити діагноз.

У рамках проекту «Кабінет на колесах» досвідчений фахівець у спеціально обладнаному автомобілі з усім необхідним аудіометричним обладнанням за 3 місяці відвідає 31 місто України та зупинятиметься в популярних точках міст, аби безкоштовно перевірити слух усім охочим, – повідомляє ІА «Конкурент».

До Ковеля «Кабінет на колесах» завітає 15 листопада 2020 року. Усі бажаючі зможуть перевірити слух з 10:00 до 18:00 за адресою: вул. Петра Сагайдачного, 6.

Проект «Кабінет на колесах», створений, аби потурбуватися про здорове майбутнє нашої країни та надати безкоштовні послуги всім, хто цього потребує.

За оцінками Всесвітньої організації охорони здоров’я, на глухоту і різні порушення слуху хворіють більше 300 мільйонів людей, і до 2050 року це число може зрости до 900 мільйонів. При цьому лікарі запевняють, що в 60% випадків втраті слуху можна запобігти, якщо вчасно поставити діагноз. Наш світ стає надто гучним! Втрата слуху – поширена проблема в Україні. Більшість населення проживає у маленьких містах і селах, де перевірити слух собі чи своїй дитині просто немає можливості.

Сучасний світ надає багато можливостей для розвитку та розваг. Проте він також приховує безліч небезпек для нашого здоров’я, які ми часто воліємо не помічати. Одна з них – втрата слуху. Слух здається чимось незмінним і не особливо значним, але максимально експлуатується. Чи минають без наслідків: навушники з гучною музикою, концерти, візити в нічні клуби та інше? На наші вуха постійно діють шуми, гучні звуки, фонові розмови. Тому випадки приглухуватості серед молоді стають все більш частими. Велика кількість молодих людей зазначають, що відчувають деякий шум у вухах після відвідин нічного клубу, концерту або іншого гучного заходу напередодні. Саме тому було створено проект «Кабінет на колесах».

Вам може бути цікаво
Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт захищений reCAPTCHA і застосовуються Політика конфіденційності та Умови обслуговування Google.